Миколаїв – соцпартнерство як суспільний тренд

Миколаївський глиноземний завод компанії РУСАЛ підписав програму соцпартнерства з громадами трьох навколишніх сіл Жовтневого району. МГЗ вже шостий рік поспіль підписує таку програму. Її основне ...

Підписання угоди соцпартнерства з с. Прибузьке Жовтневого району Миколаївщини
Миколаїв – соцпартнерство як суспільний тренд

Миколаївський глиноземний завод компанії РУСАЛ підписав програму соцпартнерства з громадами трьох навколишніх сіл Жовтневого району.

МГЗ вже шостий рік поспіль підписує таку програму. Її основне призначення – поліпшення інфраструктури і життя населення, вирішення соціальних питань. У 2015 році в навколишні села інвестували 750 тис. грн, цього року – 960 тис. грн.

“Жовтневий район, на мій погляд, – наочний приклад конкретних справ місцевих громад та бізнесу в рамках соціального партнерства, – говорить генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Вдалі практики в Прибузькому, Галицинове, Лиманах стимулюють наше прагнення розвивати цей напрямок і в майбутньому. Ми переконалися, що наша причетність, підтримка, взаємодія з сільськими громадами позитивно впливають на поліпшення якості життя земляків. Важливість результату і в тому, що стався перелом у настрої місцевих жителів, змінилося їхнє ставлення до свого життєвого середовища, вони зацікавлені в позитивних змінах, адже наочно бачать вирішення конкретних проблем через спільні проекти соціального спрямування. Сьогодні про соцпартнерство ми можемо говорити вже, як про суспільний тренд”.

“Бюджетних коштів регіону на рішення наших проблем, на жаль, не вистачає. Тому найважливішим додатковим ресурсом стає співпраця з підприємствами в рамках соціальних програм, – говорить голова Лиманівської сільської ради Наталя Панаший. – Звичайно, нам імпонує прагнення металургів спільно з сільськими громадами ефективно вирішувати нагальні проблеми в соціальній сфері. І судячи з результатів, спільними зусиллями у нас це виходить добре”.

“Багаторічна співпраця МГЗ з місцевою громадою – це вже не разові акції, а довгострокові ефективні програми, – говорить директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема, – МГЗ не тільки активно взаємодіє з місцевою громадою, щоб допомогти їй вирішити актуальні проблеми, а й демонструє необхідність створення партнерських взаємовідносин для залучення більшого кола учасників проектів на території присутності”.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку