Молодь України в Давосі про своє бачення розвитку країни

Уже третій рік поспіль на Ukraine House Davos відбуваються дискусії, присвячені темі відповідальності людини. Серед запрошених панелістів у цьому році були молоді українці та українки, які ...

Додано:
Marianna Yeleyko

A7302089
Молодь України в Давосі про своє бачення розвитку країни

Уже третій рік поспіль на Ukraine House Davos відбуваються дискусії, присвячені темі відповідальності людини. Серед запрошених панелістів у цьому році були молоді українці та українки, які впроваджують зміни у політичній, економічній, громадській та медіа сферах. Їх об’єднує те, що усі вони є випускниками програм, започаткованих великим українцем Богданом Гаврилишиним, а саме він був співзасновником Всесвітнього економічного форуму в Давосі. 

Так, в нашій країні війна. Та все ж, ми є Демократією. Мені здається, у світі дуже мало країн, які можуть з гордістю сказати: «Не зважаючи на всі виклики, ми активні, ми динамічні. У нас є віддана молодь». Думаю, на нас чекає яскраве майбутнє. І ми переможемо, бо ми стійкі, і у нас відбувається перехід. Наступне покоління швидко підхоплює найсуттєвіші якості того, що насправді означає бути Українцем,” – Христина Гаврилишин-Батрух, президентка Фонду родини Богдана Гаврилишина. 

 Під час виступу українська молодь за модерації президентки Фонду родини Богдана Гаврилишина ділилася власними історіями та досвідом, розповідала про ті кроки, які необхідно робити, щоб впроваджувати позитивні зміни на локальному та глобальному рівнях. Також багато спілкувалися на тему відповідальності. Обравши пункт з Декларації відповідальності людини, кожен з панелістів розповідав про те, якими простими і практичними кроками можна досягнути кращих результатів.

Ukraine_House_Davos-_1__page-0006

 

“Я скоріше не за те, щоб вирішувати проблеми, а більше за те, щоб не створювати їх і не боятися зустрітися з ними.
Я впевнена, що молодь змінить Україну. У парламенті зараз майже 80% нових депутатів. І у нас є новий виклик: ми повинні бути професіоналами, майстерними у тому, що робимо, наполегливо працювати. Це ключ до реальних позитивних змін. І ще один ключ – це служити людям. У 2014 році ми побачили багато людей, які були готові служити. Але я була трохи шокована, коли багато моїх колег з громадянського суспільства вирішили залишитися у цьому секторі, але не піти працювати у владі. А це, насправді, найкращий шанс, щоб служити та впроваджувати зміни в країні!”, – Соломія Бобровська, народна депутатка України.

 

Ukraine_House_Davos-_1__page-0004

Роман Тимоцко, Молодіжний делегат України до ООН 2019 – 2020, для свого виступу з Декларації відповідальності людини обрав пункт “Дбай про майбутні покоління”,  адже з власного досвіду як члена найбільшої української молодіжної організації Пласт він переконаний, що “всі ми можемо і маємо бути наставниками для наступних поколінь і через кілька років побачимо зміни в країні, матимемо заможну Україну“.

Ukraine_House_Davos-_1__page-0003

 

“Я є частиною спільноти “Молодь змінить Україну”, “Global shapers” та інших спільнот, і такі мережі дають можливість будувати зв’язки з людьми з усього світу. Вважаю, що така співпраця є безпрограшною для усіх учасників та допомагає впроваджувати, помножувати зміни в Україні, розбудовувати цілу екосистему, яка працюватиме для розвитку нашої держави”, – Уляна Автономова, координаторка в EO Business Incubators.

 

Ukraine_House_Davos-_1__page-0005

“Якщо ми хочемо досягти успіху в сучасному світі, ми повинні думати не тільки про себе, ми маємо думати про людей загалом, мислити глобально. Кожен бізнес чи проект повинен бути не просто відповідальним, а нести ще більшу цінність. Наприклад, ми намагаємося бути не лише медіа, а прагнемо бути змінотворцями, трендсетерами. Кожна людина чи організація повинна думати, якими своїми діями може впливати на впровадження позитивних змін у своїй країні”, – Тарас Прокопишин, співзасновник та СЕО The Ukrainians.

 

Запрошуємо переглянути повну версію панельної дискусії “Young Generation Changes Ukraine: Stories of New Ukraine” від Фонду родини Богдана Гаврилишина за посиланням.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу