Молодь України, Білорусі, Молдови та Грузії звернулась до Урядів своїх країн

Протягом 25-26 вересня у Києві пройшов міжнародний Форум “Майстерня майбутнього”. Захід відбувся в рамках проекту “Створюємо майбутнє – укріпляємо довіру: молодіжна співпраця в країнах Східного ...

Додано:
Viktoria Demchko

Forum foto
Молодь України, Білорусі, Молдови та Грузії звернулась до Урядів своїх країн

Протягом 25-26 вересня у Києві пройшов міжнародний Форум “Майстерня майбутнього”. Захід відбувся в рамках проекту “Створюємо майбутнє – укріпляємо довіру: молодіжна співпраця в країнах Східного партнерства”.

Молоді люди з України, Білорусії, Грузії та Молдови обговорили теми міжнародної співпраці, енергозалежності, впливу молоді на прийняття рішень та неформальної освіти. Допомагали учасникам краще розібратись в проблематиці відомі українські громадські діячі та експерти – Олександр Солонтай, Олег Рибачук, Павло Шеремета, Олеся Островська-Люта, Володимир Лейсле, Іван Омелян, Рустам Ергешов, Максим Черкашин та ін.

Результатом роботи Форуму стала резолюція, якою учасники звернулись до Урядів своїх країн з конкретними пропозиціями та побажаннями. Одразу ж по завершені форуму розпочалась перша освітня сесія, на якій учасники розроблятимуть проекти та вивчатимуть кращі практики молодіжної міжнародної співпраці

Проект реалізовує Рада німців України спільно з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Міністерства закордонних справ ФРН. Детальніше про проект на сайті.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків