Молодь Тупичівської та Городнянської громад навчалась правилам мінної безпеки

Понад 80 молодих людей з Тупичівської та Городнянської громад навчалися правилам мінної безпеки на 4 навчальних інтерактивних заняттях, які провели експерти ГО «Центр Доброчин» 28 та 29 жовтня 2022 ...

Додано:
Nataliya Drozd

23
Молодь Тупичівської та Городнянської громад навчалась правилам мінної безпеки

Понад 80 молодих людей з Тупичівської та Городнянської громад навчалися правилам мінної безпеки на 4 навчальних інтерактивних заняттях, які провели експерти ГО «Центр Доброчин» 28 та 29 жовтня 2022 року. 

Чернігівська область нині — одна із найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами. Її величезну територію зараз розміновують. Щоб завершити цей процес, саперам можуть знадобитися роки. Діти та молодь – найбільш вразлива категорія.

07 08

05 06

Під час занять діти отримали жовто-блакитні браслети «Моя Безпека – Моя Уважність», щоб пам’ятати, що саме їх уважність і є їх найкращою безпекою.

02 07 

Діти засвоїли та будуть дотримуватись такого алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечного предмету:

  1. Якщо ти побачиш якийсь невідомий предмет — не підходь!
  2. Не чіпай!
  3. Обережно відійди назад по тій же дорозі!
  4. Повідом про знахідку когось із дорослих або зателефонуй за номером 101 або 102.

15 16

20 22

Вікторина на знання правил поводження з вибухонебезпечними предметами викликала неабияку цікавість серед учасників та водночас продемонструвала, що більшість молоді недостатньо володіють інформацією в цій сфері. Футболки з псом-сапером Патроном отримали переможці таких вікторин.

21 24

Формат проведення заходів дав можливість учасникам не тільки ознайомитись із покроковим алгоритмом як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмету, а й спільно обговорити питання шляхів просвіти дітей та молоді.  

Проект “Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області” реалізується ГО “Центр Доброчин” через регрантингову схему підтримки Форуму громадянського суспільства в регіоні. В рамках цієї регрантиногової схеми ФГС СхП підтримує проекти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.

Гранти доступні для громадських організацій з країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки: демократія, права людини, економічна інтеграція, довкілля й енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями