Молодь Сєвєродонецька продовжить мапувати місця, які потребують змін

Учасники та організатори ініціативи зі створення онлайн-мапи місць і просторів молодіжної активності “Сєвєр змін” вирішили залучити нову молодь та покращити мапу, запустивши проект “Сєвєр змін ...

Додано:
Liudmyla Paraskiva

Перша зустріч волонтерів ініціативи "Сєвєр змін", 2019
Молодь Сєвєродонецька продовжить мапувати місця, які потребують змін

Учасники та організатори ініціативи зі створення онлайн-мапи місць і просторів молодіжної активності “Сєвєр змін” вирішили залучити нову молодь та покращити мапу, запустивши проект “Сєвєр змін 2.0”. 

Нагадаємо, мапу створювали молоді люди, волонтери ініціативи «Сєвєр змін», з вересня по грудень 2019 року. 14 волонтерів оцінили стан закладів і місць молодіжної інфраструктури з точки зору молоді і нанесли їх на мапу зі своїми рекомендаціями. 

“У нас була початкова задача: обійти все місто та знайти цікаві місця для молоді, де можна проводити час, розвиватись тощо. У нас не було задачі оцінити якісь конкретні місця”, — ділиться враженнями волонтерка ініціативи “Сєвєр змін” Амалія.

“Я нещодавно мав досвід жюрі молодіжних проєктів, які підтримує Луганська область і якість заявок говорить про те, що потрібно просувати методики, які дадуть молоді змогу самостійно досліджувати місця, які потребують практичних змін та ресурсів. Визначення потреб, аналіз громади щодо молодіжної інфраструктури та молодіжні ініціативи — це Сєвєр змін 2.0”, — розповідає координатор волонтерів Сергій Петровський. 

“Сєвєр змін 2.0″ розширить географію проєкту, оскільки до нього долучиться молодь не лише з Сєвєродонецька, а ще з населених пунктів Старобільського району. Ці молоді активісти отримають досвід активного громадянства, знайдуть друзів та стануть частиною нашої команди!

“Партисипативна методика мапування місць молодіжної активності показала свою затребуваність, бо дозволяє залучати нових людей, давати практичний досвід волонтерства та відповідального громадянства та генерувати цінні дані, які можуть допомогти у справедливого розподілі ресурів та прийнятті рішень на користь молоді в громаді”, — додає голова ГО «Театр змін», менеджерка ініціативи «Сєвєр змін» Яна Салахова.

Якщо маєте питання або пропозиції щодо співпраці, пишіть нам у приватні повідомлення, або нашому координатору волонтерів Instagram: sergeypetrovskii, Telegram/Тел.: 0954941923

Для довідки: ініціатива «Сєвєр змін» почалась у 2018 році  з ідеї створити мапу молодіжних активностей у Сєвєродонецьку і продовжується розробкою та реалізацією різноманітних ініціатив таких як настільна гра “Лисичанськ”, фотовиставка “Свої (не) знаоймці”. Ініціатива впроваджується ГО “Театр змін”. «Сєвєр змін» реалізується в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах»,  підтриманий KURVE Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action.

Завантажити посібник з мапування та аналіз молодіжної політики міста Сєвєродонецька можна тут


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Безкоштовні юридичні консультації для населення, представників громадського сектору та волонтерів

Реєстрація на отримання грошової допомоги для родин ВПО в Тернопільській та Хмельницькій області

Заява про неприпустимість відновлення куріння у приміщеннях на робочих місцях через тютюнову поправку №20 у законопроєкті №5616

В Україні створено інструмент, який дозволяє відслідковувати зміну риторики роспропагандистів

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини