Молодь Бахмуту вчилась діалогу та вирішенню місцевих проблем

19 лютого 2022 року за ініціативи ГО  "Центр розвитку місцевих громад" молоді люди з Бахмутської громади пройшли тренінгові навчання за темою  “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення ...

Додано:
agencydonetsk08

2
Молодь Бахмуту вчилась діалогу та вирішенню місцевих проблем

19 лютого 2022 року за ініціативи ГО  “Центр розвитку місцевих громад” молоді люди з Бахмутської громади пройшли тренінгові навчання за темою  “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем”. 

Під час тренінгу молодь, представники вразливих груп населення, ВПО, отримали теоретичні заняття, навчились ефективно працювати в команді, втілювати практичні проекти, діяти і досягати результату. Тренінг включив в себе не тільки теоретичний курс, але й допоміг розпочати роботу над практичною реалізацією отриманих знань. 

Учасники розглядали поняття соціальної згуртованості, вертикальні та горизонтальні індикатори спокійності, а також можливості збільшити рівень згуртованості у громадах. Учасники оцінили рівень згуртованості у своїх громадах та познайомилися з факторами, за наявності яких громада потребує поглиблення рівня згуртованості. 

Практичні вправи допомогли визначити учасникам причини низької включеності населення до соціального життя.  Тренерка Марина Акімченкова познайомила їх із миротворчими практиками, які можна використати: медіація, діалог, відновлювальні кола. 

Учасники познайомилися зі структурою діалогу та можливостями використовувати його для трансформації конфліктних ситуацій у громадах.

Також учасники відпрацьовували на практиці вміння аналізувати конфлікти та знаходити трансформаційні можливості. 

«За відгуками учасників вони зовсім інакше глянули на причини конфліктів у своїх громадах і людей, які там задіяні», – розповідає тренерка, Марина Акімченкова. 

Також учасники працювали над удосконаленням аналітичних здібностей, умінням бачити та розуміти соціальні процеси, що відбуваються у їхніх громадах та опанували миротворчі методики для підвищення соціальної згуртованості. 

«Проєкт «Побудова мережі амбасадорів діалогових практик з числа молоді як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі молоді та внутрішньо переміщених осіб в житті громади» реалізується в рамках програми «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)» від IREX. Ця подія стала можливою за підтримки Державного департаменту США та IREX. Вміст є виключною відповідальністю ГО «Центр розвитку місцевих громад» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та/або IREX

#СИЛА, #CYLA, #CYLAYouth, #СИЛАМолоді


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями