Міжнародна платформа #МояВійна: історії українців збирають мільйон переглядів щотижня

На платформі #МояВійна опубліковано вже понад 2,7 тисячі історій про війну в Україні. Станом на 1 травня, розповіді українців зібрали майже 4 мільйони переглядів. Про це повідомляє на своїй ...

моя-війна1
Міжнародна платформа #МояВійна: історії українців збирають мільйон переглядів щотижня
На платформі #МояВійна опубліковано вже понад 2,7 тисячі історій про війну в Україні. Станом на 1 травня, розповіді українців зібрали майже 4 мільйони переглядів. Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Саме з цією метою був запущений Міжнародний проєкт #МояВійна – розказати світу правду про війну в Україні та привернути увагу пересічних громадян інших країн до цієї події, не дати її замовчати. І ми бачимо, що історії, які розміщують українці, свідками яких вони стали, мають мільйонний приріст переглядів щотижня», – зазначила Анастасія Бондар, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Аби якомога більше людей змогли дізнатися правду про російські злочини в Україні, на порталі mywar.mkip.gov.ua з’явилася можливість автоматичного перекладу від Amazon на понад 40 мов світу.

Нагадаємо, Міжнародна платформа #МояВійна – проєкт, який ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «Totonis». На платформі українці публікують власні історії про війну, а також відео та фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Люди — #нестатистика!

В Хмельницькому презентували книгу «Коли не стукають у двері» та обговорили важливість документування історій війни

У Кропивницькому відбувся тренінг про жіноче лідерство і демократичну участь

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги