Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації

У березні 2019 року в Україні розпочався п’ятирічний проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який реалізує міжнародна організація Пакт за підтримки Міністерства закордонних справ ...

Додано:
Anna Ambartsumova

logo
Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації

У березні 2019 року в Україні розпочався п’ятирічний проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який реалізує міжнародна організація Пакт за підтримки Міністерства закордонних справ Канади у партнерстві з ВГО “Центр «Розвиток демократії»” та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». Метою проекту є підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні. Детальніше про Проект читайте на сайті Пакту.

В рамках проекту “Жінки України” проводиться:

  • оцінка організаційної спроможності жіночих правозахисних організацій для визначення їх потреб в інституційному розвитку;
  • географічне картування жіночих правозахисних організацій для створення тематичних карт (за сферою діяльності НУО, типами послуг, цільовими групами тощо).

Оцінка включатиме фокус-групи, за результатами яких буде визначено пріоритетні напрямки для підтримки жіночих правозахисних організацій. Планується проведення 16 міжрегіональних фокус-груп. Карти слугуватимуть джерелом стратегічної інформації для організацій жіночого руху, громадянського суспільства загалом, донорських організацій та інших зацікавлених сторін.

Якщо завданням вашої організації є захист жінок від дискримінації за ознакою статі та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах діяльності суспільства, будь ласка, заповніть форму.

Ваші відповіді допоможуть нам сформувати списки учасниць фокус-груп (у випадку вашої зацікавленості) та візуалізувати діяльність вашої організації на карті жіночого руху в Україні.

Заповнення форми займає не більше 5 хвилин часу.

Будь ласка, заповніть форму не пізніше 25 липня 2019 року за посиланням.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році