Міському голові Полтави поскаржилися на безвідповідальність підлеглих

Останнім часом бездіяльність та безвідповідальність посадових осіб Полтавського міськвиконкому стала вже звичним для мешканців явищем, найбільше безвідповідально працюють комунальники, екологічна ...

Додано:
socium.pl

Untitled design(5)
Міському голові Полтави поскаржилися на безвідповідальність підлеглих

Останнім часом бездіяльність та безвідповідальність посадових осіб Полтавського міськвиконкому стала вже звичним для мешканців явищем, найбільше безвідповідально працюють комунальники, екологічна інспекція та управління охорони здоров’я, зазначив керівник інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині» Групи інформаційних проектів Полтавщини Андрій Олєйніков. В черговий раз міська влада ухиляється від питань, чому й досі не створено хоспісний стаціонар, як це зробили в м. Кременчук, згідно директив ОДА . Професіоналізм керівництва міського управління охорони здоров’я залишає бажати кращого, чому не було притягнуто до відповідальності заступника міського голови та керівництво профільного управління, які нахабно не виконали доручень щодо створення в Полтаві хоспісного стаціонару, завдяки таким чиновникам онкологічні невиліковні хворі помирають вдома, в муках і стражданнях на очах рідних і близьких.

4

 У скарзі було зазначено: «В рамках інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині», метою якого є масово-роз’яснювальна робота з полтавцями щодо ознайомлення їх з причинами, станом, засобами розв’язання цієї проблеми, я звернувся до Вас з проханням  надати статистичну інформацію по онкологічним захворюванням та повідомити про причини невиконання директив ОДА про створення в місті хоспісного стаціонару та чому за це не було притягнуто до кримінальної відповідальності посадових осіб, заступника міського голови та начальника управління (копія в додатку).

Ваші підлеглі з управління охорони здоров’я, користуючись Вашою довірою та зайнятістю на благо розвитку нашого міста, за Вашою спиною продовжують дискредитувати діяльність міської ради своїм багаторічним непрофесіоналізмом та бездіяльністю в напрямку розвитку паліативної та хоспісної допомоги онкологічним хворим в Полтаві, що є ганебним!

На всі мої запитання, управління охорони здоровя не надало відповіді, натомість відповіли зовсім на інші, нікому не потрібні питання. Обурило той факт, що готувати лист (надається в додатку) довірили взагалі не працівнику міськвиконкому, лікарю-статисту низької категорії, що має спеціальність стоматолога, який нездатен був навіть без помилок написати моє прізвище та направити «відписку» на електронну адресу. Де ділися фахівці з паліативної та хоспісної допомоги?

Мій інформаційний проект «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині», активно поширюється в соціальних мережах, та має багато переглядів серед населення, як і інші мої проекти, вони знаючи це, навмисно Вас підставляють та перекладають на Вас всю відповідальність щодо свого непрофесіоналізму та некомпетентності. Сюжет про їх відписку визвав обурення багатьох полтавців та мав достатню кількість переглядів, як і інші мої статті з приводу бездіяльності міського управління охорони здоров’я в створенні хоспісного стаціонару.

Враховуючи викладене, звертаюся до Вас з проханням, оголосити догани начальнику управління охорони здоров’я, його профільному заступнику, який контролював «шедевральну відписку»  та виконавцю листа Резніку А.В. за незадовільну роботу в підготовці неякісної та некомпетентної відповіді заявнику та змусити надати відповідь по всім питанням, що я зазначав у першому листі.

В свою чергу, буду направляти в Київ ділову переписку з цим управлінням, з проханням розглянути незадовільну роботу управління на колегії МОЗ, та притягнення його керівництва за багаторічну бездіяльність в створенні хоспісного стаціонару в місті. Нагадаю, що в 2017 року, в місті Кременчук створили хоспісний стаціонар на 25 ліжок та не подають звітність про віртуальні ліжко-місця, які начебто є у лікарнях міста, на які ще спробуй попасти, видаючи це за хоспіс, як це роблять чиновники цього управління для покращення статистичних показників з метою уникнення відповідальності та сорому.

Тільки Ви, як міський голова можете припинити роботу таких фахівців та надати суттєву допомогу невиліковним онкологічним хворим, створивши для них хоспісний стаціонар, адже зараз такі хворі помирають двома, в муках і стражданнях, на очах рідних та близьких, оскільки обласний онкологічний диспансер перевантажений, а приватні медичні установи обдеруть до зубожіння громадян, завдяки таким чиновникам».

Мені невідомо, навіщо тримати таке безвідповідальне і некомпетентне керівництво управління охорони здоров’я, яку користь вони приносять суспільству, вони розпоряджаються бюджетними грошима, а  якістю роботи лікувальних закладів міста не задоволена переважна частина мешканців громадян, робота з питань паліативної та хоспісної допомоги для онкологічних хворих є незадовільною, навіть листи з онкологічних питань готують «працівники», які не є співробітниками міськвиконкому, мають фах стоматолога, статисти низької категорії, які на невідомих підставах мають робоче місце в міськвиконкомі. Це просто неприпустимо”,  – зазначив Андрій Володимирович.

Керівництво управління більше 15 років перебуває на посадах, їх потрібно звільняти за бездіяльність і безвідповідальність, це завдяки їхній «титанічній» роботі медична галузь міста має безліч проблем, які вимушені терпіти полтавці, особливо невиліковні онкологічні хворі. Так справи не робляться!

 

Попередня публікація з цієї проблеми «Полтавська влада безвідповідально розглядає звернення громадян», посилання.

 1 2


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?