Міграційні настрої та гуманітарні виклики Дружківської громади

25 січня у Дружківській громаді відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення. Під час заходу команда громадської організації «Нова Дружківка» презентувала результати ...

Додано:
NewDruzhkivka

photo_2024-01-26_16-24-55
Міграційні настрої та гуманітарні виклики Дружківської громади

25 січня у Дружківській громаді відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення. Під час заходу команда громадської організації «Нова Дружківка» презентувала результати дослідження «Потреби, проблеми та міграційні настрої цивільних мешканців Дружківської громади», проведеного за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

photo_2024-01-26_16-24-56

Дослідження було проведено протягом жовтня-грудня 2023 року. Його результати представляють думку цивільного населення, яке проживає на території Дружківської громади Донецької області. За результатами опитування комунальні послуги та роботу ДСНС місцеві мешканці оцінюють найкраще. Проте відзначається, що недостатню уваги приділяється наданню психологічної та юридичної допомоги постраждалим від наслідків війни. Більше половини опитаних вважають, що гуманітарна допомога, яку вони отримують у громаді, відповідає їхнім потребам.

photo_2024-01-26_16-24-55 (2)

«Щодо міграційних настроїв, майже 75% мешканців та мешканок громади не планують нікуди переїжджати. Ці та інші дані є важливими для формування гуманітарної роботи та діяльності, спрямованої на збереження людського капіталу Дружківської громади. В умовах обмеженого бюджету громади важливим аспектом є залучення коштів міжнародної допомоги. Це допомагає створювати більш комфортні умови для мешканців і мешканок. Результати нашого дослідження є своєрідним путівником для відповідальних структур військової адміністрації, інших громадських організацій і міжнародних партнерів та вказують на чіткі напрямки, які потребують підсилення», – розказав Сергій Пронкін, голова громадської організації «Нова Дружківка».

«Інформація, яку завдяки опитуванню отримав Координаційний центр, є важливим інструментом для подальшої роботи та розробки цільових програм і заходів у Дружківській громаді. Результати дослідження допоможуть планувати та реалізовувати гуманітарні та інші стратегії, які сприятимуть зменшенню негативного впливу війни на цивільне населення громади», – зазначила Олександра Пахомова, голова Координаційного центру підтримки цивільного населення, заступник начальника Дружківської міської військової адміністрації.

photo_2024-01-26_16-24-55 (3)

З повними результатами дослідження можна ознайомитися на сайті ГО «Нова Дружківка» за посиланням.

Команда «Нової Дружківки» у цьому році планує продовжувати діяльність, направлену на підтримку цивільного населення Дружківської громади.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії