Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого 2020 ...

01
Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого 2020 року.

04

Розпочинаючи зустріч, керівник проекту Наталія Дрозд коротко представила мету та завдання проекту, направленого на створення сприятливого антикорупційного середовища у 8 ОТГ Волинської, Львівської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.

Це передбачає запровадження та застосування антикорупційних політик на місцевому рівні, роз’яснення діючого антикорупційного законодавства, надання ефективних публічних інструментів нагляду та підвищення рівня обізнаності громадян і формування антикорупційної свідомості.

Експерти Олександр Підгорний та Сергій Нестеренко пояснили, що антикорупційна програма це звичайна цільова програма і що дуже важливим у програмі є те, що в ній чітко виписана ідентифікація корупційних ризиків, їх виявлення, оцінка, а також заходи щодо їх мінімізації. Така програма потрібна кожній ОТГ, яка формує сучасне європейське управління. Адже антикорупційна програма лежить в основі подальших кроків для розбудови та розвитку ОТГ.

03 05

Під час обговорень, учасники зазначили, що зацікавлені в тому, аби антикорупційні механізми були не тільки декларованими, а й стали реальними інструментами системи протидії корупції в усіх сферах діяльності громади.

Зі свого боку ГО Центр Доброчин буде підтримувати нові об’єднані громади у розробці комплексних рішень для запобігання корупції. Пропонуємо долучатись до активностей у разі зацікавлення.

02

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею* Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

*Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр Громадської Адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями