Луї Армстронг стане прикладом для дітей із запорізьких інтернатів

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація в рамках проєкту «Американська музика як натхнення». Цей проект демонструє запорізької аудиторії мотивуючі історії ...

72679169_10212829103197401_6744211180098682880_o
Луї Армстронг стане прикладом для дітей із запорізьких інтернатів

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація в рамках проєкту «Американська музика як натхнення». Цей проект демонструє запорізької аудиторії мотивуючі історії знаменитих американських артистів, які пройшли через важке дитинство.

В рамках проєкту «Американська музика як натхнення» глядачам представляють життєві історії зірок американської естради різних періодів, від першої половини минулого століття до сучасності: Луї Армстронга, Мерилін Монро, Емінема і Мадонни. Ці артисти та їхня творчість дуже різні, але є у них і спільне. У кожного з них життя починалося в дуже непростих умовах, і їм доводилося долати безліч важких випробувань: втрату батьків, злидні, приниження, інтернатні установи і так далі.

Так, наприклад, Луї Армстронг мистецтво гри на духових інструментах опановував в інтернаті для малолітніх правопорушників. Одна з найпопулярніших актрис за всю історію кіно Мерилін Монро більшу частину дитинства провела в прийомних сім’ях та дитячих будинках. А знаменитий репер, король хіп-хопу Емінем ріс в практично злиденній родині і серед постійних жорстоких знущань з боку однолітків. Але, незважаючи на труднощі, кожен з цих людей своєю працею і наполегливістю домігся успіху, і став без перебільшення зіркою світового масштабу.

Цікава розповідь про життєвий шлях цих зірок була доповнена їхніми піснями в живому виконанні запорізьких артистів. Також учасників зустрічі чекала вікторина з призами і можливість поділитися враженнями в дружній бесіді за чаєм з солодощами.

Глядачі, на яких орієнтовані презентації проєкту – це, насамперед, діти і молодь вразливих категорій, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, як ті, що знаходяться в інтернатних установах, так і ті, що виховуються в прийомних сім’ях; діти з малозабезпечених, багатодітних, і інших сімей в складних життєвих обставинах. Готувати і проводити зустрічі допомагають волонтери проекту – волонтер Юрій Вдовцов, ведучий Денис Астаф’єв, співачка і актриса Світлана Ремжина, запорізький шоумен і репер Олександр Каховський.

73160885_416130499095832_4720151680866320384_n-1024x574

З цією презентацією організатори проєкту вже побували в дитячому будинку «Надія» та обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, де розповіді зустріли великий інтерес слухачів. Наступна зустріч в рамках проєкту запланована на 10 листопада, і пройде вона в запорізькому інтернаті №7.

Ініціаторами проєкту «Американська музика як натхнення» стали благодійний фонд «Імпульс.ЮА» і молодіжний культурно-просвітницький центр «Амбасадор». Проект «Американська музика як натхнення» реалізується благодійним фондом «Імпульс.ЮА» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу