Кримські татари поділяться спогадами про депортацію у проекті “Vatan aqqi. Hatira aqqi”

18 історій стануть частиною фотовиставки, приуроченої до Дня пам'яті депортації кримських татар 18 травня 1944. Для реалізації акції громадська ініціатива «КримSOS» збирає історії кримських татар, що ...

Крим
Кримські татари поділяться спогадами про депортацію у проекті “Vatan aqqi. Hatira aqqi”

18 історій стануть частиною фотовиставки, приуроченої до Дня пам’яті депортації кримських татар 18 травня 1944. Для реалізації акції громадська ініціатива «КримSOS» збирає історії кримських татар, що пережили депортацію.

Проект «Vatan aqqi. Hatira aqqi» («Право на Батьківщину. Право на пам’ять») – це спогади людей, які пережили депортацію. Акція покликана показати, що депортація кримських татар – це частина нашої спільної історії. У кожного з близько 200 тисяч депортованих своя доля, але всі вони пов’язані спільною трагедією, яка вплинула на історію кримськотатарського народу, і в той же час на історію України. Саме тому ми шукаємо історії людей, щоб ще раз нагадати: історія не повинна бути забута.

Акція реалізується у форматі освітньої фотовиставки, де будуть представлені 18 історій та фотографій кримських татар, що пережили депортацію.

Цей проект – про спільну історію, про право бути почутими. Депортація кримських татар – історична подія, про яку мало говорять, цю тему намагаються обходити стороною. Саме тому 18 справжніх, життєвих історій нарешті вийдуть за рамки побутових розмов на кухні.

Зараз «КримSOS» шукає волонтерів для допомоги з організаційними моментами, пошуку історій людей, які пережили депортацію, щоб включити їх у цей проект.

Якщо ви хочете підтримати ініціативу, напишіть на [email protected], [email protected] або відправте повідомлення на Facebook сторінку проекту.

«КримSOS» зв’яжеться з Вами та повідомить, яким чином взяти участь у проекті. Якщо у вас є питання, ви можете зателефонувати на гарячу лінію «КримSOS» (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97 (Іра, Зейнеп).

Джерело : krymsos.com


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку