Креативна молодь Хмельниччини опановує міжнародні навчальні програми з підприємництва

Протягом двох днів, 19 та 20 жовтня, у Хмельницьку місцева молодь опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону. Учасниками навчальної події від ГО Junior Achievement ...

Табір підприємництва_Хмельницький 19-20 жовтня
Креативна молодь Хмельниччини опановує міжнародні навчальні програми з підприємництва

Протягом двох днів, 19 та 20 жовтня, у Хмельницьку місцева молодь опановувала підприємницькі навички під опікою успішних бізнесменів регіону. Учасниками навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) стали 88 учнів та 21 вчитель з закладів профтехосвіти Хмельницька та області.

Молодь з навчальних закладів Хмельницького, Волочиська, Деражні, Красиліва, Нетішина, Полонного, Старокостянтинова, Шепетівки, Гриціва, Славути, Теофіполя, Чорного острова, Ярмолинців, Балину, Лісоводів, Плужного здобула знання з підприємництва, зрозуміла, чим відрізняється просто ідея від бізнес-ідеї, навчилася взаємодіяти у команді.

«Табір підприємництва – це навчальний інтенсив для учнів, де за декілька днів можливо отримати базові знання з підприємницької діяльності та опанувати навички, вирішуючи практичні завдання з допомогою бізнес-менторів» - зазначила Віра Другова, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону. Наставниками були: Оксана Данілова, підприємство з кондиціонування та опалювальні системи, Вікторія Хитрук, компанія «Бембі», виробництво дитячого одягу, Діана Штрейс, рестораторка, Олена Пенкаль, рестораторка, Наталя Москаленко, власниця школи іноземних мов.

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів.

Табір підприємництва_Хмельницький 19-20 жовтня_6

Презентація бізнес-ідеї учнями

Перше місце здобула команда Pen.Ok” з Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти з бізнес-ідеєю виготовлення декору із залишків деревини і оздоблення його художнім розписом.

Друге місце вибороли учні ВПУ #11 м. Хмельницького з проєктом «Валі». Останній має на меті створення декоративних горщиків для рослин із залишків тканин, гіпсу та води.

Почесне третє місце дісталося ідеї «Power Accums» з виготовлення павер банки із використаних електронних сигарет від учнів Грицівського вищого професійного училища #38.

Всі інші учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва» від JA Ukraine, а переможці і призери – цінні нагороди.

Представники організатора ГО Junior Achievement Ukraine висловили вдячність журі. До останнього доєднались: Марʼяна Овчарук, власниця «Soap Stories», приватна миловарня та виробництво натуральної косметики, Ірина Майстерчук, власниця «Мамина ферма», тепличне господарство і доставка продуктів, Катерина Савчук, Агенція розвитку області, Дарія Басюк, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Організатор:

Junior Achievement Ukraine – це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року у понад 100 країнах світу. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.

Громадську організацію Junior Achievement Ukraine створено у жовтні 2021 року. Першими учасниками її навчальних програм та тренінгів стали студенти і педагоги закладів Запорізької та Донецької областей. Після повномасштабного вторгнення, з вересня 2022 року програма стартувала у Львівській і Чернівецькій областях.

З вересня 2023 року відбулось розширення ще на 8 нових регіонів – Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Київська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька області та місто Київ – та відновлення діяльності у Запорізькій і Донецькій областях.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"