Суспільне Дніпро: більше новин та історій з громад

Суспільне Дніпро наприкінці січня розпочало співпрацю з гіперлокальними кореспондентами у трьох містах області. У Перещепині до команди долучився Сергій Сербін, у Межовій — Сніжана Салівон, в ...

600x400_ulead
Суспільне Дніпро: більше новин та історій з громад

Суспільне Дніпро наприкінці січня розпочало співпрацю з гіперлокальними кореспондентами у трьох містах області. У Перещепині до команди долучився Сергій Сербін, у Межовій — Сніжана Салівон, в Магдалинівці — Юлія Киричок. Розповідаємо, хто вони й над чим працюватимуть. 

Читайте також: П’ять кореспондентів Суспільного працюватимуть у громадах Полтавщини та Дніпропетровщини

Сергій Сербін працював у банківській сфері, але цікавість мотивувала шукати себе в різних галузях. Був одним із засновників Перещепинської міської молодіжної ради, яка існує і зараз та має свої осередки у громаді. Має досвід співпраці з місцевим новинним телеграм-каналом. У журналістиці воліє створювати матеріали на політичні теми та про боротьбу з корупцією.

 

«В нашій громаді політичне життя дуже активне: протистояння сил, кулуарні конфлікти, лобіювання та перешкоди в діяльності. Ці процеси заважають громаді розвиватися. До того ж Перещепинська громада, на жаль, — територія не вільна від корупції, як і багато інших громад України. Не важливо, про які масштаби або суми йдеться, адже корупція однаково шкодить, чи то на рівні міністрів, чи у звичайній громаді Дніпропетровської області. І якщо мені випала можливість інформаційно знешкоджувати корупцію в Перещепині, то вважаю це своїм професійним завданням», — говорить Сергій Сербін.

Крім того, Сергій розповідатиме про мешканців громади — і про тих, що вже став героєм й увійшов в історію країни, і про тих, хто творить сьогодення.

Сніжана Салівон навчається журналістики у магістратурі Харківського національного університету імені Василя Каразіна. Обожнює читати книги, любить аніме і мангу (комікси, створені в Японії або японською мовою — ред.). Сніжана каже: по-справжньому відкрила для себе Суспільне Мовлення на початку повномасштабного вторгнення.

«У потоці фейків, емоційно забарвлених і неякісних новин я шукала джерело оперативної, перевіреної та незаангажованої інформації. І знайшла це у Суспільному. Тож бажання долучитися до команди, яка дотримується журналістських стандартів, очевидне», — говорить Сніжана Салівон.

 

Юлія Киричок вивчала філологію в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. Зараз ще навчається на психолога. Має досвід роботи у школі. Любить читати, подорожувати та знайомитися з новими людьми. Вважає Суспільне Мовлення найважливішим медіаресурсом України й радіє можливості долучитися до його команди.

 

«Суспільне має великий потенціал для того, щоб формувати суспільну думку та сприяти розвитку України, міста й нашої громади. Мені близькі такі цінності Суспільного, як неупередженість, незалежність, відкритість. Маю надію, що долученість до цієї команди дасть мені можливість зробити внесок у розвиток рідної громади та суспільства», — говорить Юлія Киричок.

Всі матеріали гіперлокальних кореспондентів можна дивитись на платформах Суспільне Дніпро:

Нагадаємо, Суспільне Мовлення розбудовує мережу кореспондентів, які працюватимуть на рівні територіальних громад. Торік місцеві команди Суспільного відвідали 32 громади Рівненщини, Одещини, Черкащини, Полтавщини та Дніпропетровщини, щоб запросити тамтешніх жителів на безкоштовне навчання універсальної журналістики та обрати, хто стане голосом своєї громади на Суспільному.  

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

* Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Поза фокусом: кого з мешканців прифронтових регіонів оминає гуманітарна підтримка, і як це змінити?

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив лауреатів премії «Київська книга року» - 2024

Партнери для організації зустрічей задля протидії мові ворожнечі та дискримінації ЛГБТІК+ молоді

Стресменеджмет і психологічне відновлення — must have навички для лідерок громад

Відбувся Другий національний форум амбасадорів культурної спадщини України

Підведення підсумків першого етапу проєкту «SOS-Психологія»