Комунальники Полтави навмисно відтягують ремонт небезпечних об’єктів

В рамках проведення благодійної акції: „Підтримай заходи з запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для ...

Додано:
socium.pl

переход-3
Комунальники Полтави навмисно відтягують ремонт небезпечних об’єктів

В рамках проведення благодійної акції: „Підтримай заходи з запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для розгляду голосів, в березні 2016 року:

  • Про ремонт асфальтної частини дороги (спуску) з Білої альтанки;
  • Про ремонт сходинок центрального підземного пішохідного переходу.

Наразі, зроблений лише поточний ремонт асфальтної частини (спуску) з Білої альтанки. Асфальтне покриття та роботи були неякісними, тому ця дорога не протрималась і року. На фото продемонстровано, як виглядала дорога до ремонту, після ремонту та через рік після ремонту. Дані ділянки є об’єктами підвищеного травматизму та мають незадовільний неестетичний вигляд, при чому, далеко не один рік. Знаходяться біля видатних історичних будівель (міськвиконкому та Білої альтанки), щодня ними пересуваються тисячі полтавців (інваліди, матері із колясками, люди похилого віку, діти, пересічні громадяни, тощо).

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Андрій Олєйніков повідомив, що ми вже збилися з рахунку, яка по черзі ця відписка, проте в ній зазначено те саме, що і в минулих. Як такі об’єкти можна вважати у нормальному стані, якщо вони мають не тільки жахливий вигляд, а є просто небезпечними при пересуванні ними. Дорога із Білої альтанки, взагалі схожа зимою на безкоштовний атракціон «Американську гірку», в цьому може переконатися кожен сміливий мешканець нашого міста, при чому із низькими бордюрами, без освітлення та перил.

Перехід теж не відстає, особливо, коли побиті, а місцями і відсутні сходинки, які з часом змінили кут нахилу та закріплені не міцно, притрушені снігом, або мокрі від дощу. Саме цікаве, що таких об’єктів, що багато років знаходяться в незадовільному стані і є зонами підвищеного травматизму у Полтаві дуже багато, вони є в кожному мікрорайоні, на кожній вулиці.

Ігнорування волі полтавців, які підписали петиції не є вагомим досягненням для діяльності міської влади. Хоча ці питання, місцева влада має вирішувати сама, без всяких там петицій та звернень. Таке безвідповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків – це наслідок відсутності навичок управління, відповідної освіти, досвіду роботи та непрофесіоналізму чиновників, які відповідають за ці питання! Хоча, наявність відповідної освіти та досвіду роботи не завжди є запорукою професіоналізму! Взяти, наприклад їхню відповідь, яка є незмістовною та неповною, ми прохали оголосити догани керівництву управління ЖКГ міськвиконкому за багаторічну бездіяльність та доведення до такого стану цих дільниць, а нам про це забули повідомити, в свою чергу, ми повідомимо про це мешканцям міста.

Згідно чергової відписки міськвиконкому, передбачено розробку проектно-кошторисної документації з послідуючим виконанням робіт по капітальному ремонту підземного переходу, а дорогу із Білої альтанки включено до переліку вулиць, які потребують ремонту покриття. Та чи можна цьому вірити, адже це далеко не перша відписка подібного характеру. Що стосується переходу, то там давно потрібно було зробити поточний ремонт найбільш небезпечних сходинок, а вже потім обіцяти робити капітальний ремонт. І знову, ця фраза: «Можливість виконання вищезазначених робіт буде розглянута у поточному році за умови відповідного фінансування» – так включіть в перелік фінансування і закладіть під це кошти, це потрібно було зробити вже давно! Невже так важко до цього додуматись? Чи це навмисно робиться?

Ми надалі будемо контролювати ці питання в рамках акції „Підтримай заходи з запобігання травматизму”, підготуємо наступного листа, будемо висвітлювати це в ЗМІ та поширювати у соціальних мережах.  Якщо найближчим часом не будуть ці питання вирішуватись, ми відправимо необхідний матеріал до загальнодержавних телеканалів та інтернет-видань, і мешканці всієї України побачать, як у нас працюють комунальники, центральні об’єкти нашого міста.дорога дорога 1 дорога 2 запит відповідь переход переход 1 переход 2


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»