Інститут “Республіка” формує Карту розвитку громади у Петриківській ОТГ

Інститут "Республіка" та Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" запрошують мешканців і мешканок Петриківської ОТГ Дніпропетровської області поділитися власним баченням вирішення проблем громади і ...

Додано:
D_Chernyshov

Петриківка
Інститут “Республіка” формує Карту розвитку громади у Петриківській ОТГ

Інститут “Республіка” та Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” запрошують мешканців і мешканок Петриківської ОТГ Дніпропетровської області поділитися власним баченням вирішення проблем громади і її розвитку. 

Карта розвитку громади – будуємо майбутнє нашої громади разом!

Часто ми віримо, що ефективний розвиток громади почнеться коли на виборах переможуть найкращі кандидати та реалізують свою програму. Насправді ж мешканці самі повинні вирішити, якою вони хочуть бачити свою громаду, запропонувати кандидатам пропозиції щодо її розвитку та контролювати їх виконання. Для цього регіональні координатори ВІ “Активна Громада” знову збирають пропозиції від мешканців об’єднаних територіальних громад! На їх основі буде сформована “Карта розвитку громади”.

 ЩО: збір пропозицій до “Карти розвитку громади” у Петриківській ОТГ

Збір інформації триває: до 15 червня 2020 року

Надати свої пропозиції: https://forms.gle/YAomu4FxWHGghyda7

 Запрошуємо мешканців/-ок всієї Петриківської ОТГ висловити свої думки про подальший розвиток громади, не оминаючи увагою всі населені пункти громади: Петриківку, Хутірське, Кулішеве, Сотницьке, Малу Петриківку. 

Карта розвитку громади – програма, яка містить перелік пропозицій від УСІХ ОХОЧИХ висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ. Координатори систематизували всі подані ідеї, передали напрацювання політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах і відслідкували виконання цих пропозицій.

Проект “Задай курс владі” в рамках якого і буде сформовано “Карта розвитку громади” продовжується у 50-ти ОТГ і ми запрошуємо всіх охочих долучатися до цього процесу! 

Пропозиції мешканців громад можуть стосуватися найрізноманітніших питань та проблем, які потрібно вирішити. Наведемо декілька прикладів:

  • розвиток інфраструктури;
  • підтримка культурних проєктів;
  • надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування та органами виконавчої влади;
  • розвиток житлово-комунального господарства;
  • розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
  • вирішення екологічних питань;
  • сприяння розвитку ОСББ;

Поспішайте надати свої пропозиції та ідеї!

Пізніше відбудуться онлайн-обговорення пропозицій і ідей з мешканцями/-ками громади для формування остаточного варіанту Карти розвитку громади. 

 Давайте будувати майбутнє наших громад разом!   

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти: регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі Дмитро Чернишов, тел. 050-802-22-89, ел. пошта [email protected]


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку