Інклюзивність та екологічність – головні соціальні напрями Atlas Weekend 2018

Наймасштабніший український музичний фестиваль Atlas Weekend, що відбудеться 3-8 липня в Києві, сприяє поширенню соціальних цінностей. Організатори посилено працюють над забезпеченням доступності та ...

Додано:
Power Agency

AW_social (3)
Інклюзивність та екологічність – головні соціальні напрями Atlas Weekend 2018

Наймасштабніший український музичний фестиваль Atlas Weekend, що відбудеться 3-8 липня в Києві, сприяє поширенню соціальних цінностей. Організатори посилено працюють над забезпеченням доступності та підвищенням екологічності фестивалю.

Atlas Weekend 2018, за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», буде технічно облаштований для відвідування людьми з інвалідністю. На фестивалі плануються спеціальні платформи висотою 1, 5 м, що дозволять людям, які користуються інвалідним візком, без перешкод насолоджуватися концертами.

В цьому році люди з посвідченням про 1-шу групу інвалідності та одна супроводжуюча особа, люди з посвідченням про 2-гу групу інвалідності можуть безкоштовно відвідати всі дні фестивалю. Щоб отримати браслет потрібно підійти у будиночок з написом «Пільгові групи» та пред’явити відповідний документ.

«Музика об’єднує людей незалежно від статі, віку та фізичних можливостей, тому ми маємо певну відповідальність перед нашими гостями. Кожен поціновувач музики повинен мати змогу завітати на фестиваль та відчувати себе максимально комфортно. В цьому році вхід на фестиваль та переміщення по території будуть максимально доступними для людей з інвалідністю. Також однією з наших головних цілей є екологічність. Ми хочемо, щоб музичні фестивалі перестали асоціюватися у людей з великою кількістю сміття. Тому, на заході буде діяти волонтерський еко-патруль. Соціальні напрямки екологічності та інклюзивності підтримала Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», завдяки якій фестиваль стає доступним для всіх бажаючих», – розповідає координатор соціальних ініціатив Atlas Weekend Олександр Санченко.

Крім інклюзивності організатори фестивалю активно втілюють екологічні ініціативи. Протягом шести днів на заході в партнерстві з громадською організацією Let’s do it, Ukraine! буде діяти еко-патруль. Активісти мотивуватимуть гостей фестивалю за роздільний збір сміття. Для цього встановлені спеціальні контейнери. Також волонтери допомагатимуть підтримувати фестиваль в чистоті.

За словами організаторів, наразі вони ведуть переговори про збільшення годин роботи громадського транспорту під час фестивалю. Дана ініціатива полягає не тільки у допомозі учасникам фестивалю уникнути проблем з транспортом. Збільшення годин роботи метро та наземного громадського транспорту дасть можливість учасникам фестивалю менше користуватись автомобілями, таким чином зменшити викиди шкідливих речовин у повітря.

Нагадаємо, що цього року відвідування фестивалю безкоштовне для людей з інвалідністю 1 групи та однієї супроводжуючої особи; для людей з інвалідністю 2 групи; для людей з інвалідністю у результаті війни 1,2 та 3 груп, які брали участь в АТО; для дітей до 12 років (у супроводі дорослого з квитком) та для людей старше 65 років.

Інформаційна довідка:

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Pact працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я. Метою програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?