Громадські організації Львова готуються до Всесвітнього конгресу World Archery 2021

Батьківщиною сучасної спортивної стрільби з лука у світі є Львів. У 1931 тут була заснована Міжнародна федерація стрільби з лука (ФІТА), і проведений перший чемпіонат світу.Львів подарував світові ...

Додано:
New Journalism

КОЛАЖ Лучники-(1)
Громадські організації Львова готуються до Всесвітнього конгресу World Archery 2021

Батьківщиною сучасної спортивної стрільби з лука у світі є Львів. У 1931 тут була заснована Міжнародна федерація стрільби з лука (ФІТА), і проведений перший чемпіонат світу.

Львів подарував світові найбільшу кількість чемпіонів та призерів чемпіонатів світу та Європи, світових та європейських рекордсменів. Сьогодні відомі успіхи Катерини Палехи та Юлії Лобженідзе. В 1969 році їхні тренери Тетяна Образцова та Віктор Сидорук привезли із США перші медалі чемпіонату світу.

Засновником “львівської школи” стрільби з лука та першопрохідцем цього спорту в Україні був Микола Калініченко, який розробив в 1950-х роках декілька принципово нових конструкцій луків.

На сьогоднішній день Львів впевнено тримає звання одного із центрів лучного спорту в Україні та Європі. З 1964 року місто приймає один із найпрестижніших на континенті турнір стрільби з лука “Золота осінь”. В 2019 році в турнірі взяло участь понад 280 спортсменів та спортсменок з України, Білорусі, Великобританії, Грузії, Польщі, Ізраїлю, Узбекистану та США.

Львів є претендентом на проведення ювілейного Всесвітнього конгресу World Archery 2021, в рамках якого планується фінал Кубку світу зі стрільби з лука.

Громадська організація “Західноукраїнський медіа-центр “Нова журналістика”, за підтримки Управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради, реалізує проект “Львівські лучники-2021″, в рамках якого буде виготовлено промоційний ролик, що демонструватиме історико-культурний образ Львова як міста, в якому зберігаються та розвиваються стародавні види змагань.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»