Громадські експерти та представники органів влади обговорили «Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?»

Практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» (Ліга) та ГО «Інститут ...

Додано:
lpw

organizers
Громадські експерти та представники органів влади обговорили «Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?»

Практичний семінар «Політика навчання дорослих як шлях реалізації євроінтеграції України та цілі сталого розвитку № 4», який організували ГО «Жіноча Професійна Ліга» (Ліга) та ГО «Інститут Професійних Кваліфікацій» під егідою української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки проекту «Громадянська синергія» відбувся в Києві 24 вересня 2018 р. Захід проводився на базі Британської Ради в Україні у рамках кампанії ООН щодо Глобального Дня Сталого Розвитку (Act4SDGs). Дякуємо усім, хто долучився до глобального руху в Києві, нашим наступним кроком є повідомлення 25 вересня на цю тему #act4sdgs, #lpw2018 у соціальних мережах в день третьої річниці з підписання Цілей Сталого Розвитку. Відвідайте  Фейсбук сторінку Ліги https://www.facebook.com/LPWUA/.

Із вітальним словом та полякою нам, як партнерам кампанії ООН  Act4SDGs, під час заходу виступили: заступник Генерального секретаря ООНАміна Мухаммед (через Інтернет), Ольга Квашук, менеджер Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження», Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні, Тетяна Панченко, державний експерт експертної групи з питань освіти дорослих і педагогічної освіти Міністерства освіти і науки України.

Ядром семінару була аналітична доповідь д-ра Олени Лазоренко і д-ра Родіона Колишко «Якою має бути політика навчання дорослих в Україні?», яка була зосереджена на аналізі проблемних питань та   пропонуванні варіантів створення та розбудови політики освіти та навчання дорослих в Україні.

По доповіді відбулась дискусія щодо рекомендацій для розробників політики щодо нової політики навчання дорослих, як на національному, так і місцевому рівні, а також гендерної рівності в українській політиці навчання і освіти дорослих. Підсумовуючи, були окреслені наступні кроки в адвокації тематики навчання дорослих в Україні, з якими ми плануємо познайомити Вас згодом на сторінці веб-сайту.

Дякуємо усім, хто допоміг нам під час семінару: фасилітатор Андрій Чупріков, репортер д-р Володимир Волковський, фото \ відео Влад Кава, увесь персонал Британської Ради в Україні, Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та ГО “Жіноча Професійна Ліга». Відео заходу тут.  

Бріф, фото заходу українською та англійською мовою вже на сайті Жіночої Професійної Ліги тут.

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці місцевих громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно-зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»