Громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» провела тренінг для зацікавлених осіб «Досягнення гендерної рівності у сфері зайнятості»

12 травня громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» провела тренінг для зацікавлених осіб «Досягнення гендерної рівності у сфері зайнятості». Тренінг проходив у рамках грантового проекту ...

18422169_293904804368660_6307541893507847888_o
Громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» провела тренінг для зацікавлених осіб «Досягнення гендерної рівності у сфері зайнятості»

12 травня громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» провела тренінг для зацікавлених осіб «Досягнення гендерної рівності у сфері зайнятості».
Тренінг проходив у рамках грантового проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», який реалізує ГО «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» у партнерстві із ГО «Спілка жінок Куликівщини», що фінансується Європейським Союзом, представництво в Україні».

Проводила тренінг тренер-модератор, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту та державної служби Чернігівського національного технологічного університету Світлана Задорожна.

Учасники заходу ознайомилися з наступними питаннями: гендерна рівність та дискримінація на ринку праці; продуктивна, репродуктивна та суспільна роботи та ролі жінок і чоловіків в них; статистика з гендерної рівності в сфері зайнятості; заборона дискримінації у сфері праці: трудове законодавство України.

Також учасники попрацювали у кількох дискусійних клубах, де були зазначені наступні питання: як ви розумієте гендерну рівність в економічній сфері, в освіті, в управлінні, чи стикалися ви з гендерною дискримінацією в своєму житті або ваших знайомих, близьких, проблеми та здобутки з гендерної рівності в Куликівці та Куликівському районі.

Не менш важливою і цікавою була робота у мікро-групах, що працювали над завданнями привести приклади фільмів, книжок, пісень, прислів’я, де стереотипно відображаються гендерні ролі в сфері зайнятості, створити рейтинг критеріїв гендерної рівності в соціально-економічній сфері, розробити рольові сцени прийняття на роботу, підвищення на посаді, підвищення заробітної плати, звільнення з демонстрацією гендерних стереотипів в сфері праці тощо.

На завершення заходу учасники обмінялися враженнями щодо проведення тренінгу, висловили свої побажання та думки. Дякуємо тренеру Світлані Задорожній за змістовний і цікавий захід.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»