«ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018 – відкриває нові імена світового балету

Київ упродовж трьох днів був місцем світового балету. Тут з 19 по 21 березня проходив IV Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю «ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018, за яким Україну впізнають в ...

Додано:
kolibri45

IMG_6405
«ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018 – відкриває нові імена світового балету

Київ упродовж трьох днів був місцем світового балету. Тут з 19 по 21 березня проходив IV Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю «ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018, за яким Україну впізнають в усьому світі. Не обійшлося без відкриття майбутніх зірок світового рівня,  адже у цьому році конкурс зібрав рекордну кількість учасників – 65.

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation та народний артист України, художній керівник Київського державного хореографічного училища – директор конкурсу-фестивалю Нобухіро Терада проводять конкурс для того, аби підтримати молодих артистів і знайти серед них справжні таланти.

Призові місця між учасниками конкурсу розподілилися членами журі одноголосно:

Гран-прі конкурсу виборола Мільяченко Анастасія, яка представляла Київське державне хореографічне училище.

Першу премію розділили Лубська Тетяна та Лобкін Роман – студенти Київського державного хореографічного училища.

Володарами другої премії стали Джі Вон Парк із Південної Кореї, Гурська Анастасія – КДХУ та Коваленко Денис із Дніпра.

Третю премію у цьому році здобули Франческо Маза з Італії, Мануізес Гарсія Хуго з Іспанії та українка – Тьокіна Анастасія (м. Київ).

Окрім призових місць, учасники отримали безліч іменних призів від членів журі та партнерів фестивалю, які відкривають можливості для розвитку таланту учасників:  навчання в Канаді: School of Alberta ballet; літні курси в балетній школі Den Norske Ballet school в Осло; поїздку на концерт в Японію та багато інших цікавих призів.

Однією з нових тенденцій балету та й класичного мистецтва в цілому є те, що сьогодні балет стирає кордони, і увагу привертають молоді артисти не лише з країн-флагманів балетного мистецтва, а й з різних континентів нашої планети. Ціле таке сузір’я молодих виконавців з’явилося на цьому конкурсі. Без жодних сумнівів, попереду у них блискуча кар’єра.

Урочистий гала-концерт відбувся 21 березня 2018 року в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка за підтримки Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації. Учасників фестивалю привітав міністр культури України – Євген Нищук, а церемонія нагородження була сповнена не лише хвилюваннями і радістю за учасників, а й незабутніми емоціями щастя, які подарували зіркові гості фестивалю.

Прикрасою гала-концерту став виступ композитора, піаніста-віртуоза – Євгена Хмари, його музика пронизує своєю щирістю та глибиною! А акустичний гурт B&B project підкорив гостей своїм звучанням і сучасними композиціями в оригінальній обробці! Низький уклін і вдячність Євгену Хмарі, гурту B&B project та Великому дитячому хору Українського радіо за вашу відкритість, щирість і талант!

А наймолодших гостей фестивалю – особливих діток, ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, дітей учасників АТО та юних гостей зі Сходу України – зустрічали на червоній доріжці і розважали казкові герої із Аліси в країні див!

Організатори та учасники з теплотою згадуватимуть «ГРАН-ПРІ КИЇВ» 2018 і всі хвилини радості, якими він був сповнений.

Організатори:

  • Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation,
  • Директор конкурсу-фестивалю – народний артист України, художній керівник Київського державного хореографічного училища Нобухіро Терада.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку