Голос жінки має силу 2020 у Луганській області

На Луганщині розпочалася активна фаза національного проєкту Фундації прав людини "Голос жінки має силу 2020", партнером з реалізації якого в Луганській області є громадська організація "Центр ...

Амбасадорки проєкту Голос жінки має силу 2020_ у Луганській області
Голос жінки має силу 2020 у Луганській області

На Луганщині розпочалася активна фаза національного проєкту Фундації прав людини “Голос жінки має силу 2020″, партнером з реалізації якого в Луганській області є громадська організація “Центр Спільного розвитку “Дієва громада”. 

Задля розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, на конкурсних засадах було відібрано команду амбасадорок Луганського регіону.

Хто вони, амбасадорки? Це студентки, мами, викладачки, блогерки, або ті, хто бажає розпочати блогерську діяльність, а головне – це лідерки своїх громад, які пропагують встановлення в суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни.
 
Романенко Олена. Працює медичним статистиком інформаційно-аналітичного відділу «КНП Новопсковський ЦПМСД», є головою ініціативної групи «Якщо разом – ми все зможемо», яка реалізує проєкти екологічного спрямування, згуртування громади навколо теми безпеки та охорони навколишнього середовища. На рахунку цієї ініціативної групи вже не один захід з благоустрою прилеглих територій, відновлення екосистем малих водойм та паркових зон.

Я хочу стати абсадоркою тому що впевнена, що миробудування – це не лише дипломатичний процес. Мир починається з нас, а саме зі зменшення рівня конфліктів на соціальному та побутовому ґрунті, з подолання певного психологічного загострення.

 
Літашова Анастасія. Філологиня української мови, бібліотекарка Луганської обласної наукової універсальної бібліотеки, блогерка, тренерка, організаторка культурно-мистецьких заходів та проєктів.

Я хочу стати амбасадоркою, тому що вбачаю у цьому свій громадянський обов’язок, бажаю отримати нові знайомства та досвід роботи у проєктах ґендерного спрямування, закріпити та поширювати знання з прав людини.

 
Котеленець Катерина. Викладачка Луганського національного університету імені Тараса Шевченко, соціологиня, викладачка, тренерка та менторка, авторка та аналітикиня «Гендерного паспорту Луганської області» (2016 року та 2019 року), керівниця громадської організації «Inventors».

Для мене проєкт «Голос жінки має силу» це можливість довести собі та громаді, що жіночі голоси мають силу та вагомий внесок у розбудові успішної громади.

 
Ткаченко Валерія. Прес секретарка ГО «Inventors», була головою молодіжної ради Чмирівської ОТГ, близько пів року є секретаркою Обласної молодіжної ради, заснувала Молодіжний бізнес-клуб в ЛНУ ім. Тараса Шевченка.

Я хочу стати амбасадоркою, щоб довести, що думка жінки не завжди співпадає з думкою чоловіка, бо в нас трохи різняться потреби. Та на жаль, жінки не завжди долучаються до роботи в сфері прийняття рішень. Необхідно популяризувати активну участь у житті громад серед жінок вже наявними прикладами та надавати додаткову інформацію про самовдосконалення, це допоможе вмотивувати їх та поліпшити ситуацію в цілому.

 
Ігнатенко Катерина. Мама двох синів- 7 і 17 років, викладачка дисципліни “Соціальна робота” в ЛНУ імені Тараса Шевченка, тренерка, гештальт-психологиня, медіаторка, громадська діячка / ГО “Просвіта”. З 2015 року почала працювати в недержавних гуманітарних організаціях, таких як “SOS Children Village “, “Terre des Homme”, “CIVIC”.

Радо стану амбасадоркою, щоб своєю діяльностю сприяти миру і рівному ставленню до жінок у суспільстві!

 
Протягом 7 місяців кожна з амбасадорок буде реалізовувати свій міні-проєкт, направлений на розвиток жіночого лідерства, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії.
 
Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи