ГО “Батьки за вакцинацію” спростовує інформацію, подану від її імені

2 грудня 2019 року на сайті порталу Громадський Простір мала місце публікація під назвою "ВООЗ: захиститися від дифтерії в Україні неможливо", в якій було вказано, що проведено лабораторний аналіз ...

Vaccine_logo
ГО “Батьки за вакцинацію” спростовує інформацію, подану від її імені

2 грудня 2019 року на сайті порталу Громадський Простір мала місце публікація під назвою “ВООЗ: захиститися від дифтерії в Україні неможливо”, в якій було вказано, що проведено лабораторний аналіз вакцини АКДП за запитом ГО “Батьки за вакцинацію”. Публікацію редакція одразу зняла і запропонувала подати коментар-спростування.

Цитата: “І найсвіжіший приклад – висновок медичної лабораторії “ДІЛА”, яка проаналізувала зразок безкоштовної індійської вакцини АКДП, наданий організацією “Батьки за вакцинацію”. Дана інформація є такою, що не відповідає дійсності.

“Наголошуємо, що ГО “Батьки за вакцинацію” не здійснювала зазначених в публікації дій, а саме: не зверталася до медичної лабораторії ДІЛА з проханням провести аналіз зразка вакцини і не надавала жодного зразка вакцини.

ГО “Батьки за вакцинацію” не зверталися взагалі до жодної з лабораторій для проведення лабораторного аналізу. Ознайомившись з іншими повідомленнями в даній публікації, а саме сканованим листом про “повний лабораторний аналіз складу” вакцини АКДП від медичної лабораторії ДІЛА, “документом” ВООЗ про спалах дифтерії в Україні, вважаємо, що дана інформація також є фейковою.

Тому така інформація, на нашу думку, є такою, що від початку мала на меті створення фейку. Вбачаємо, що інформація у вказаній публікації, несе загрозу інфекційній безпеці країни. 

Підкреслюємо, що вакцинація є найбільш ефективним засобом профілактики інфекційних хвороб”.

 

ГО “Батьки за вакцинацію” створена батьками, які хочуть отримувати оперативну та достовірну інформацію щодо наявності та якості вакцин в України.

 

Контакти

https://bzv.org.ua/

e-mail: [email protected]

тел.: (044)592-50-82

066-120-4843;

067-152-3237,

073-431-0839

facebook.com/bzvorgua


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна

Безкоштовний онлайн-ресурс для вирішення кримінальних справ у мирний спосіб