Гідно та стало. Відбулася серія вебінарів щодо співпраці бізнесу, влади і громади

Можемо? Очевидно - гідно та стало!"На" Східному Донбасі, 11 грудня 2020 року, відбулась, поки що, одна із найчисельних он-лайн активностей серед вебінарів "серії" «Співпраця бізнесу, влади та громади ...

Додано:
Pavlo Fedyk

цілі сталого розвитку
Гідно та стало. Відбулася серія вебінарів щодо співпраці бізнесу, влади і громади

Можемо? Очевидно – гідно та стало!

“На” Східному Донбасі, 11 грудня 2020 року, відбулась, поки що, одна із найчисельних он-лайн активностей серед вебінарів “серії” «Співпраця бізнесу, влади та громади – запорука сталого розвитку Луганської області».

Захід був присвячений аналізу та можливостям опанування он-лайн навчальних курсів про сталий розвиток* та Цілі Сталого Розвитку, які вже майже рік, як викладаються для працівників державних установ та органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадських активістів.

Проте, завдяки організаторам від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, захід вийшов за рамки “рекламно-просвітницького”, бо перетворився на обмін думками між представниками територіальних громад та громадських організацій, громадських лідерів та активістів, делегатів від бізнесу та місцевих урядів щодо резульатів аналізу та моніторингу актуальних суспільних проблем міст та сіл Луганщини, напрацювання конкретних кроків щодо їх вирішення.

Промовці вебінару навели чисельні приклади співпраці в реалізації Цілей сталого розвитку на локальному та регіональному  рівнях, продемонстрували стан залучення до цінностей та процесів сталого розвитку підприємців та власників місцевого бізнесу, очільників місцевої влади.

Важливо, що аудиторія заходу змогла ознайомитись не тільки із змістом, завданнями та показниками 17 цілей сталого розвитку, але й переконатись як вони втілюються в практиці.

Учасниками заходу були запропоновані конктретні напрямні та форми координації чи консолідації зусилль, інструменти спільнодії у партнерському чотирикутнику влада-бізнес-громада-освіта.

Добрі реакції та відгуки слухачів-глядачів свідчать, що вже незабаром активний люд Луганщини зможе ефективно налагодити діалог та розгорнути дієву роботу з метою досягнення Цілей сталого розвитку, реалізації добрих цінностей та втіленню сподівань і очікувань.

 

Довідково.

Промовці на заході:

Олена Кізілова, начальник відділу інвестицій, управління проектами та планування соціально-економічного розвитку виконавчого апарату Новоайдарської районної ради; сертифікована тренерка проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку» для цільової аудиторії державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування;

Андрій Сімонов, голова Кремінської бізнес-асоціації, експерт Клубу Сталого Бізнесу; сертифікований тренер проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку» для цільової аудиторії представників малого та середнього бізнесу;

Павло Федик, координатор Ради експертів ГО Фонд громад «Знання і справедливість»; сертифікований тренер проекту «Онлайн освіта для сталого розвитку» для цільової аудиторії представників громадських організацій та об’єднань.

*Сталий розвиток – це розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби.

Захід проводиться у межах впровадження проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей