Генератори від U-LEAD допомагають громадам Сумщини вирішити проблему з енергопостачанням

Понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювачів — таку підтримку отримали 22 територіальні громади з Сумського, Охтирського, Шосткинського та Конотопського районів, які є найбільш ...

Додано:
havrylenkova

123
Генератори від U-LEAD допомагають громадам Сумщини вирішити проблему з енергопостачанням

Понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювачів — таку підтримку отримали 22 територіальні громади з Сумського, Охтирського, Шосткинського та Конотопського районів, які є найбільш постраждалими від російської агресії. Про це повідомила Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області:

«Вже навесні було цілком зрозуміло, що одним з найбільших ризиків буде руйнування ворогом енергетичної системи країни та інших соціально-важливих об’єктів інфраструктури. Тому, Програма U-LEAD організувала таку важливу допомогу для наших територіальних громад. Ми отримуємо повідомлення, що це обладнання вже зараз допомагає у вирішенні складних питань з освітленням, опаленням та зв’язком».

Як розповів голова прикордонної, Білопільської громади Юрій Зарко, отриманні генератори від U-LEAD допомагають налагодити роботу місцевого хоспісу та терцентру – люди похилого віку з теплом, використовуються генератори й для старостинських округів, для тих територій, де постійні обстріли:

«Ними забезпечуємо роботу ФАПів, соціальної інфраструктури, пунктів обігріву. А отриманий від U-LEAD навантажувач також допомагає нам у цей важкий час: грузимо, розвантажуємо гуманітарну допомогу, будівельні матеріали», – зазначив Зарко. 

У прикордонній Новослобідській громаді генератори використовуються у пункті Незламності та на пунктах тимчасового перебування на випадок надзвичайних ситуацій, більшість яких розміщена в приміщеннях медичних закладів, – повідомила Ольга Гаркавенко, голова громади.

«Ми отримали технічну допомогу у вигляді генераторів, освітлювача, інструментів від Програми U-LEAD. Наша громада знаходиться під постійними обстрілами з боку ворога. Завдяки наданій допомозі, ми вирішили нагальне питання щодо енергозабезпечення під час сталого знеструмлення території громади. Ми щиро дякуємо за надану допомогу», – зазначила Гаркавенко.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу

Практика Театру Пригноблених увійшла до альбому інклюзивних мистецьких практик в Україні