Фонд Let’s Help зняв соціальний ролик про самотність літніх людей

Соціальний ролик, який  зняв благодійний Фонд Let's help, покликаний нагадати про українців похилого віку, які живуть в геріатричних пансіонатах та поряд з нами і  потребують нашої підтримки. Люди ...

Фонд Let's help презентував соціальний ролик, присвячений самотності людей похилого віку в Україні
Фонд Let’s Help зняв соціальний ролик про самотність літніх людей

Соціальний ролик, який  зняв благодійний Фонд Let’s help, покликаний нагадати про українців похилого віку, які живуть в геріатричних пансіонатах та поряд з нами і  потребують нашої підтримки. Люди похилого віку відчувають те ж саме, що і всі ми: вони все ще молоді душею, хочуть простих людських радощів, спілкування, вести гідне життя. 

Соціальний ролик, присвячений самотності людей похилого віку в Україні.

25 264 самотніх літніх людей в Україні за збігом обставин опинилися в геріатричних пансіонатах. У кожного з них своя непроста доля, яка привела їх в ці заклади. Вони не можуть забезпечити самі собі елементарний комфорт та радіють навіть простому людському спілкуванню.

Благодійний фонд Let’s help з програмою «Гідна старість» став першим фондом в Україні, який почав системно працювати з геріатричними пансіонатами, щоб міняти якість життя самотніх літніх людей на краще. Станом на листопад 2019 Let’s help працює  в 8 областях країни – більше ніж 8000 людей в 143 геріатричних пансіонатах України знаходяться під опікою Фонду.

Режисер: Даша Ши
Оператор: Максим Лебідь
Продюсер: Соня Аркулінская


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні