Фахові консультації від правозахисників неповнолітнім підобліковим КВІ

22 квітня 2016 року – у річницю утворення Державної пенітенціарної служби України – в Чугуївському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтСУ в Харківській області ...

Додано:
kobzar

???????????????????????????????
Фахові консультації від правозахисників неповнолітнім підобліковим КВІ

22 квітня 2016 року – у річницю утворення Державної пенітенціарної служби України – в Чугуївському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтСУ в Харківській області правозахисники провели консультації для неповнолітніх осіб, що перебувають на обліку в КВІ.

Як відомо, суди призначають покарання, не пов’язані з позбавленням волі тим неповнолітнім, які вчинили нетяжкі злочини та на кого ще є надія на виправлення без відправлення до виховної колонії. При цьому суд встановлює випробувальний термін, протягом якого умовно засуджений повинен власною поведінкою довести своє виправлення.

Чугуївський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області постійно працює над тим, щоб створити необхідні умови для неповнолітніх, які перебувають на обліку, задля того, аби вони стали на шлях виправлення, та проводить із ними правопросвітницьку роботу із залученням громадських організацій.

Саме в рамках такого співробітництва 22 квітня 2016 року у приміщенні Чугуївського МРВ КВІ відбувся спільний прийом неповнолітніх підоблікових осіб за участі представників Чугуївської правозахисної групи.

Безоплатні консультації громадянам надавали заступник начальника Чугуївського міськрайонного відділу Марина Рябініна та голова ЧПГ Роман Лихачов. А заступник голови ЧПГ Юрій Чумак презентував правові пам’ятки (буклети), розроблені правозахисниками.

«Свої права знайте, та Закон не переступайте!», – радили підліткам правозахисники та пенітенціарії.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу

Практика Театру Пригноблених увійшла до альбому інклюзивних мистецьких практик в Україні

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади