Європейська програма EU4Health в Україні

В липні 2022 року Україна підписала угоду про асоціацію з Європейським союзом і вперше стала учасником європейської програми EU4Health.Ця угода дає можливість Україні отримувати фінансування на ...

Додано:
babych

thumbnail_european-union-political-map-3d-rendered-image
Європейська програма EU4Health в Україні

В липні 2022 року Україна підписала угоду про асоціацію з Європейським союзом і вперше стала учасником європейської програми EU4Health.

Ця угода дає можливість Україні отримувати фінансування на рівних умовах з країнами ЄС та асоційованими країнами. Також це можливість підтримувати українську систему охорони здоров’я та реагувати на невідкладні потреби.

Програма EU4Health триватиме до 2027 року та охоплює чотири напрями: профілактику захворювань, готовність до криз, системи охорони здоров’я й цифрові технології, приділяючи особливу увагу онкологічним захворюванням.

Взяти участь можуть: наукові, академічні та навчальні заклади, освітні інститути, науково-дослідні інститути, лікарні, експертні мережі, приватні організації, органи влади та організації громадянського суспільства, асоціації медичних працівників, профспілки, пацієнтські організації (асоціації, фонди, неприбуткові та подібні організації), закупівельні організації, центральні закупівельні органи, приватні організації, національні та регіональні органи охорони здоров’я, експертні мережі та створені мережі у сфері громадського здоров’я.

Нещодавно на сайті Європейської комісії з’явився орієнтовний календар на 2023 рік щодо публікації конкурсів пропозицій.

Більше інформації ви можете знайти на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України за посиланням https://www.phc.org.ua/eu4health


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку