Дві з п’яти компаній в Україні долучились до волонтерського руху

Дві з п'яти компаній в Україні надають благодійну допомогу східним регіонам. Більшість роботодавців не проти, щоб працівники брали участь у волонтерському русі. А кожен п'ятий керівник намагається ...

волонтерство
Дві з п’яти компаній в Україні долучились до волонтерського руху

Дві з п’яти компаній в Україні надають благодійну допомогу східним регіонам. Більшість роботодавців не проти, щоб працівники брали участь у волонтерському русі. А кожен п’ятий керівник намагається допомогти співробітникам-волонтерам. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Останні події в Україні вплинули на корпоративні культури компаній. Спільні погляди та політична позиція згуртували співробітників, бізнес став приділяти більше уваги соціальним ініціативам, з’явилося нове явище у вітчизняних компаніях – корпоративне волонтерство. За даними hh.ua, дві з п’яти компаній в Україні надають волонтерську допомогу переселенцям та учасникам АТО. Така допомога ініційована керівництвом або спеціально створеними групами співробітників-активістів.

Волонтерська допомога здійснюється за різними напрямками. Більше третини компаній допомагають воюючим підрозділам в зоні АТО, троє з десяти – пораненим в шпиталях. У кожному четвертому офісі піклуються про своїх співробітників, які перебувають у зоні ведення бойових дій, а в кожній шостому – здійснюють допомогу переселенцям. Трохи менше надають підтримку мирного населення в східних регіонах і сім’ям загиблих бійців.

Окрім добре організованої благодійності на корпоративному рівні, в кожній четвертій компанії час від часу проходить збір коштів на АТО, ініційований окремими співробітниками. Більшість роботодавців не бачать нічого поганого в бажанні підлеглих приєднатися до суспільно корисних справ. А кожен п’ятий начальник навіть намагається допомогти співробітникові-активісту – переводить його на гнучкий графік роботи, надає відгули або сам бере участь у волонтерському русі. Трохи більше половини керівників не проти волонтерської діяльності співробітників, якщо це не відбивається на виконанні службових обов’язків. І лише в 1 з 25 компаній взагалі не вітають волонтерську діяльність.

Компанія HeadHunter, усвідомлюючи потреби волонтерського руху, запустила проект «Допомога майбутньому», який включає в себе безкоштовний онлайн-рекрутинг волонтерські організації, допомога у працевлаштуванні ветеранам АТО і переселенцям, кар’єрні та юридичні консультації та інше.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у квітні 2015 року. В опитуванні взяли участь 150 респондентів з усіх регіонів України.

Джерело : HeadHunter


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи