Дружини посадовців категорії «А» Луганщини займаються бізнесом

Громадська організація «Луганська коаліція «Громадяни за прозорість дій влади» дослідила електронні декларації посадовців, які представляють органи державної влади та місцеве самоврядування в ...

бізнес
Дружини посадовців категорії «А» Луганщини займаються бізнесом

Громадська організація «Луганська коаліція «Громадяни за прозорість дій влади» дослідила електронні декларації посадовців, які представляють органи державної влади та місцеве самоврядування в чотирьох районах Луганської області. Окрему увагу було приділено приватним підприємцям в сім’ях суб’єктів декларування.

Щонайменше 10 зі 133 декларантів-посадовців у Троїцькому, Сватівському, Новопсковському та Білокуракинському районах Луганщини мають в родині бізнесмена.

Не є винятком і очільники двох районних державних адміністрацій. Дружина Голови Троїцької РДА задекларувала дохід від підприємницької діяльності за 2016 р. у розмірі 726 973 грн, а дружина Голови Сватівської РДА – 446 100 грн. Найбільший дохід від бізнесу за 2016 р. отримала також жінка з Луганської області – дружина голови Білолуцької селищної ради Новопсковського району. За рік її дохід склав майже 1 мільйон гривень.

Окрім жінок-підприємців, у родинах посадовців Луганщини є й чоловіки-підприємці. 408 760 грн – становить задекларований дохід чоловіка Начальника відділу культури Новопсковської райдержадміністрації. 

Антикорупційний проект «Через декларації до прозорої влади в Луганській області» отримує фінансову підтримку в межах проекту ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору»). Моніторинг проводився у відповідності до положень «Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» і Закону України «Про запобігання корупції».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Залучення громадян — це основа якісного та демократичного врядування: представники ОМС успішно завершили навчальну програму з врядування

«Партнерство заради розвитку»: як громади виграють від співпраці з громадськими організаціями

Громадський контроль як інструмент якісної відбудови: кейс села Малий Вистороп

Що не так з державним механізмом підтримки цивільних полонених та як це вплине на репарації від РФ в майбутньому

Набір слухачів Української Миротворчої Школи для громад

У Миколаєві стартують безоплатні психологічні воркшопи для дітей та батьків — деталі