Доступність на сімнадцятому фестивалі Docudays UA

Docudays UA – один з перших кінофестивалів, що започаткував покази з аудіодискрипцією для незрячих людей. Особливості доступності цьогорічного онлайн-фестивалю такі:І. Усі фільми матимуть адаптовані ...

unnamed (21)
Доступність на сімнадцятому фестивалі Docudays UA

Docudays UA – один з перших кінофестивалів, що започаткував покази з аудіодискрипцією для незрячих людей. Особливості доступності цьогорічного онлайн-фестивалю такі:

І. Усі фільми матимуть адаптовані субтитри українською мовою (окрім програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/ДІТИ). Це субтитри зі спеціальними позначками, символами та додатковим текстом, які відображають звукову частину фільму і дозволяють людям з порушеннями слуху більше зануритись в атмосферу стрічки та стежити за її змістом.

ІІ. Стрічки «Наша машина часу», «Земля блакитна, ніби апельсин», «Межа» матимуть звукоопис – додаткову звукову доріжку у фільмі з описом візуальної частини стрічки для незрячих глядачів та глядачок.

Звукоопис створений у співпраці з громадською організацією «Боротьба за права» в межах проєкту «Доступне Кіно». Аби отримати доступ до звукоопису, потрібно буде лише завантажити застосунок Earcatch на телефон. Більше інформації про те, як працює застосунок, можна знайти за посиланням.

ІІІ. Усі онлайн-дискусії у межах правозахисної програми RIGHTS NOW! матимуть переклад жестовою мовою.

Нагадуємо, що цього року у зв’язку з карантином ми вирішили провести 17 Docudays UA онлайн. З 24 квітня до 3 травня ми підготували для вас 45 онлайн-трансляцій правозахисних заходів RIGHTS NOW! та подій майстерні документалістики DOCU/КЛАС. Трансляції будуть доступні на сайті docudays.ua. На глядачів чекатиме 70 стрічок у безкоштовному доступі до 10-го травня на платформі DOCU/SPACE

Більше про програму цьогорічного фестивалю шукайте на сайті docudays.ua

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку