Долучіться до Тижня громадянської освіти EENCE «Мистецтво жити онлайн»

Східно-європейська мережа з громадянської освіти (EENCE) запрошує провайдерів громадянської освіти взяти участь в Тижні громадянської освіти EENCE «Мистецтво жити онлайн».Коли: 11-17 жовтня 2021.Як: ...

Додано:
Nazarii Boiarskyi

cover
Долучіться до Тижня громадянської освіти EENCE «Мистецтво жити онлайн»

Східно-європейська мережа з громадянської освіти (EENCE) запрошує провайдерів громадянської освіти взяти участь в Тижні громадянської освіти EENCE «Мистецтво жити онлайн».

Коли: 11-17 жовтня 2021.

Як: онлайн та / або оффлайн.

Подати заявку: https://forms.gle/H1UfkqLdTrtgE1oM6 (до 15.09.2021).

Контакти: національний координатор Тижня громадянської освіти-2021 в Україні – Назарій Боярський ([email protected]). 

Сім країн, сім днів, онлайн і офлайн, конкурси та креативні заходи – приєднуйтесь до наповнення програми Тижня і запрошуйте своїх колег та колежанок!

Заходи Тижня, що має слоган «Мистецтво жити онлайн», пройдуть 11-17 жовтня 2021 року паралельно в ряді  країн Східного Партнерства.

Метою Тижня є формування шанобливого ставлення до провайдерів громадянської освіти через демонстрацію потенціалу та популяризацію кращих практик громадянської освіти в регіоні.

Важливим завданням Тижня також є:

  • підвищити помітність ГО, Мережі EENCE, її членів (організацій і експертів/ок) як ефективних провайдерів громадянської освіти в регіоні і в своїх країнах;
  • організувати обмін досвідом по впровадженню кращих практик (публікації, програми, презентації тощо) громадянської освіти в регіоні;
  • залучити членів Мережі, інші зацікавлені сторони до обговорення ключових проблем і тенденцій громадянської освіти в регіоні.

В рамках Тижня громадянської освіти-2020, організованого EENCE в минулому році, було проведено понад 120 тренінгів, дискусій, презентацій та конкурсів.

Тепер ми хочемо закріпити і поліпшити ці результати і продовжити традицію просування громадянської освіти через серію зустрічей і заходів, відкритих для широкої публіки.

Для Тижня громадянської освіти важливо враховувати досвід і контент, що засновані на наслідках постпандеміі.

Важливою особливістю цього тижня буде можливість представити і продемонструвати потенціал організацій з різних країн, представлених в EENCE.

Концепція Тижня-2021 базується на ідеї: 7 днів – 7 країн.

Це означає, що кожен день Тижня буде присвячений громадянській освіті в одній з країн.

Країна, відповідальна за цей день, проведе вранці обговорення поточних подій і тенденцій в сфері громадянської освіти в цій країні і представить 2-3 передові практики (тренінг, презентація тощо). Україні буде присвячене 17 жовтня. У другій половині дня у всіх країнах пройдуть заходи з громадянської освіти.

Програма Тижня громадянської освіти буде складатися з національних і міжнародних заходів в сфері громадянської освіти, запропонованих організаціями та експертами/ками – членами/кинями EENCE та іншими провайдерами громадянської освіти.

Види заходів: конференції, лекції, круглі столи, семінари, тренінги, презентації, виставки, конкурси тощо.

Заявлені в програму Тижня події повинні показати різноманітність тем, цільових груп та форматів громадянської освіти, і повинні бути спрямовані на популяризацію кращих практик громадянської освіти та діяльності провайдерів громадянської освіти.

Як: онлайн і оффлайн.

Ми чекаємо заявки від організації, експертів/ок, установ освіти та інших зацікавлених інститутів та осіб, які працюють в сферах громадянської освіти, освіти в області демократичного громадянства, освіти в сфері прав людини або в суміжних сферах (освіта в сфері цілей сталого розвитку, гендерної рівності, міжкультурного діалогу тощо).

Пропонуйте заходи, заповнивши заявку на участь у Тижні. Заявки приймаються до 15 вересня 2021 року.

Після заповнення заявки з вами зв’яжеться національний координатор Тижня громадянської освіти-2021 в Україні – Назарій Боярський – для узгодження проведення заходу та надання допомоги в його реалізації.

Чому варто заявити свій захід в програму тижня?

По-перше, це відмінна можливість продемонструвати разом з іншими організаціями актуальність і важливість громадянської освіти, розширити аудиторію своїх програм і проєктів, показати свій потенціал і зустріти нових партнерів!

По-друге, це можливість познайомитися з роботою найбільшої мережі громадянської освіти в регіоні Східного партнерства – EENCE, а в майбутньому – приєднатися до її діяльності!

По-третє, найактивніші учасники/ці отримають консультативну та фінансову підтримку Мережі EENCE.

По-четверте, ви отримаєте інформаційну підтримку, рекламні матеріали Тижня, доступ до бази даних учасників/ць Тижня з різних країн, а в деяких випадках – і організаційну допомогу в проведенні ваших заходів. Тиждень громадянської освіти організований консорціумом організацій, що входять в Східно-Європейську Мережа громадянської освіти (EENCE).

Подавайте заявки на конкурси в межах Тижня громадянської освіти:

- Конкурс публікацій на тему громадянської освіти та прав людини.

- Конкурс кращих онлайн практик в сфері громадянської освіти.

- Конкурс плакатів, присвячених громадянській освіті. 

Контакти: Залишилися питання? Пишіть національному координатору Тижня громадянської освіти-2021 в Україні Назарію Боярському на адресу: [email protected]

 

Тиждень громадянської освіти організований консорціумом організацій і експертів/ок, що входять в Східно-Європейську Мережу громадянської освіти (EENCE) і заадмініструється створеною навесні 2021 року Східно-Європейською Асоціацією громадянської освіти.

Заходи Тижня проводяться за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) і Міністерства закордонних справ Німеччини.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?