Документальне кіно проти булінгу: американський досвід

Поговорити про проблему булінгу з українськими школярами, розповісти про власний досвід і досвід протидії булінгу своєї країни приїжджав американський режисер, володар премії «ЕММІ» Лі Гірш. Він ...

unnamed (5)
Документальне кіно проти булінгу: американський досвід

Поговорити про проблему булінгу з українськими школярами, розповісти про власний досвід і досвід протидії булінгу своєї країни приїжджав американський режисер, володар премії «ЕММІ» Лі Гірш. Він уперше відвідав Україну на запрошення фестивалю Docudays UA.

У межах нового проєкту фестивалю – DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу – у Києві, Одесі та Львові відбулася прем’єра його документального фільму  «Булер».

Лі Гірш намагається розібратися, чому статистика така приголомшлива: «Культура деяких шкіл, зокрема й американських, передбачає, що найпопулярніша дитина є жорстокою стосовно молодших і слабших. Тобто діти починають булити, бо вважають, що цькування інших надасть їм більше влади. Я вважаю, якщо ми змінимо норми культури поведінки, діти навпаки почнуть робити добро, аби стати  популярнішими».

У США команда режисера, яка працювала над документальною стрічкою «Булер», заснувала проєкт The Bully Project. Кампанія проти булінгу завдяки цій стрічці стала масштабною, і в ній узяли участь понад один мільйон дітей.

Говорити про булінг і дивитися документальне кіно в межах DOCU/ТИЖНЯ проти булінгу будуть протягом жовтня-листопада 320 українських шкіл. 

DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу організований у межах Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу, яку фестиваль Docudays UA веде з березня 2019 року. Під час  DOCU/ТИЖНЯ в школах показують документальні фільми «Булер» (реж. Лі Гірш) і «Джованні та балет на воді» (реж. Астрід Буссінк).

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Карантин виявив системні проблеми у захисті прав дітей – громадські активісти

Як пройти шлях від ідеї до її реалізації: історії успіху українських громад

«Карітас-Київ» оголосив переможців конкурсу мікрогрантів для громад

Нобелівський лауреат Мохаммад Юнус виступить на конференції з соціального бізнесу

Встановлення місцевих податків і зборів - роз’яснення для органів місцевого самоврядування

Оголошено переможців Конкурсу проєктів серед євроклубів від Представництва ЄС в Україні