Для державних службовців розробили курс зі сталого розвитку

Програма розвитку ООН в Україні оголосила про старт освітнього онлайн-курсу «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток». Він – про забезпечення збалансованого економічного, соціального ...

gossluzhba
Для державних службовців розробили курс зі сталого розвитку

Програма розвитку ООН в Україні оголосила про старт освітнього онлайн-курсу «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток». Він – про забезпечення збалансованого економічного, соціального та екологічного розвитку на національному, регіональному та місцевому рівнях. 

Курс орієнтований на державних службовців усіх категорій, представників місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, працівників державних і комунальних підприємств та установ. Утім він також буде цікавий для лідерів громадських організацій і політично активних громадян.

«Досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року потребує негайних, спільних та узгоджених дій, – каже Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева. – Онлайн курс дасть державним службовцям ґрунтовні знання про глобальні цілі, а також практичні інструменти для їх реалізації».

За словами пані Ґерчевої, здобуті знання сприятимуть підвищенню спроможності державних службовців розробляти політику, яка ґрунтуватиметься на аналізі фактичних даних, надавати людиноцентричні послуги та забезпечувати модель управління з широким залученням громадськості. 

«Роль державних службовців на національному, регіональному та місцевому рівнях вирішальна та важлива для досягнення цього амбітного завдання і забезпечення дійсно інклюзивного підходу, аби ніхто не залишився без уваги», – зауважує вона.

Цей курс є частиною професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадовців місцевого самоврядування. Вона акредитована Національним агентством з питань державної служби й реалізується на базі Української школи урядування. За результатами проходження курсу видається сертифікат.

Курс було створено у рамках реалізації ініціативи ПРООН в Україні «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ). Також проєктом передбачено ще два дистанційні курси: для громадських активістів, а також для представників малого та середнього бізнесу. Усі вони пропонуються у вільному безкоштовному доступі.

Партнером курсу «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток» стала платформа Prometheus.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2024» продовжено до 11 травня 2025 року

Житло для переселенців: виклики інтеграції внутрішньо переміщених осіб та перспективи нового законодавства

Розірване коло підтримки: як Україна формує систему допомоги ветеранам в умовах війни

Психологічна підтримка ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи порятунку

Система підтримки ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи вирішення

Презентували книгу «Коли не стукають у двері: 25 історій про російську окупацію» в гуртожитку для ВПО: розмови про досвід окупації та переселення, підтримки контактів з рідними