Депутати підтримали електронну петицію про адаптацію Львова до наслідків кліматичної зміни

Рішення було прийнято 4 листопада 43 голосами обранців на пленарному засіданні Львівської міської ради .Петиція «Львову потрібен план дій для протидії негоді» була зареєстрована 7 липня 2021 року, як ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

Рада
Депутати підтримали електронну петицію про адаптацію Львова до наслідків кліматичної зміни

Рішення було прийнято 4 листопада 43 голосами обранців на пленарному засіданні Львівської міської ради .

Петиція «Львову потрібен план дій для протидії негоді» була зареєстрована 7 липня 2021 року, як наслідок масштабного буревію, що пошкодив більше 1000 дерева та завдав місту рекордні 21 млн збитків. За менш, ніж 60 днів голосування її підписало більше 500 мешканців громади.

Автор петиції – еколог та виконавчий директор ГО “Плато” Микола Рябика під час пленарного засідання закликав депутатів підтримати ініціативу та зробити кліматичне питання пріоритетним для розвитку Львова. Зокрема, під час свого виступу, активіст наголосив: “Кліматична зміна – це як податок, який рано чи пізно сплачуватиме кожен і кожна з нас. Тож вже сьогодні замість того, щоб плисти за течією та без кінця гасити пожежі, нам потрібно впроваджувати конкретні дії, спрямовані на комплексне та стратегічне реагування на проблему”. 

Наступним процедурним кроком після розгляду петиції депутатами є формування дорожньої карти реалізації ініціативи. Відповідальність за її підготовку покладена на департамент житлового господарства та інфраструктури й управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування.

У документі має бути затверджено терміни проведення дослідження вразливості громади до наслідків кліматичної зміни, розробки та затвердження Плану адаптації та закріплено відповідальних за впровадження кліматичної політики.

У громадській організації “Плато” повідомили, що планують і надалі відстежувати розгляд питання та готові долучатися до напрацювання документу. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії