Чи з’явиться шанс на відродження у міст Східного Донбасу?

ВСІ НА ЗАХИСТ ЗОЛОТОГО І ГІРСЬКОГО!Чи з'явиться шанс на відродження у міст Східного Донбасу? або Яку реакцію на звернення продемонструють народні депутати від Луганського краю, а саме:Максим ...

Додано:
Pavlo Fedyk

Золоте
Чи з’явиться шанс на відродження у міст Східного Донбасу?

ВСІ НА ЗАХИСТ ЗОЛОТОГО І ГІРСЬКОГО!

Чи з’явиться шанс на відродження у міст Східного Донбасу? або Яку реакцію на звернення продемонструють народні депутати від Луганського краю, а саме:

Максим Ткаченко,​ Сергей Шахов,​ Сергій Вельможний,​ Олександр Сухов, Сергей Дунаев​, Вікторія Гриб, Кузнєцов Олексій, Олександр Лукашев, Руслан Горбенко ?

Чи підтримають депутати міських ради Гірського (Олексій Невечеря Галина Сердюченко) і Лисичанська (Павел Кириллов) , керівники ВЦА м Золоте та с Катеринівка Попаснянського р. Луганської обл. (Бабченко Олексій Инна Демиденко) звернення до керівництва державною та регіоном для відновлення міст Східного Донбасу?

Це ж питання стосується і очільника Луганщини – Сергія Гайдая (Сергей Гайдай)

…..

Якщо Ви не зацікавлені в тому, щоб вже наступного року з’явився не тільки якісний шлях від КПП «Золоте» через міста Золоте – Гірське – Лисичанськ – Сєвєродонецьк, але й були відремонтовані внутрішні дороги в цих містах Східного Донбасу, не підтримуйте це звернення, не поширюйте його і не координуйте зусилля задля добрих змін у Гірському та Золотому!

Відкрите звернення Форуму згуртованості громад

«Прозорість, результативність та обґрунтованість використання бюджетних коштів та здійснення закупівель: згуртування громади та влади міст Гірського та Золотого навколо принципів доброго врядування» до

Президента України Володимира Зеленського, Офісу Президента України
Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та парламентарів України,
народних депутатів від Луганщини,
Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин,
Прем’єр міністра України Олексія Гончарука та Кабінету Міністрів України,
Міністра Оксани Маркарової та Міністерства фінансів України,
Міністра Владислава Криклія та Міністерства інфраструктури України,
Міністра Альони Бабак та Міністерства розвитку громад та територій України,
Міністра Оксани Коляди та Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Голови Луганської обласної ОДА, керівника ЛОВЦА Сергія Гайдая,
Попаснянської районної ради і Попаснянської ВЦА,
керівника ВЦА м. Золоте і села Катеринівка Олексія Бабченка
міської ради м. Гірське, найближчої сесії Гірської міської ради
міської ради Лисичанська, найближчої сесії Лисичанської міської ради
міської ради Севєродонецька, найближчої сесії Сєвєродонецької міської ради

Як нещодавно стало відомо громадськості Луганщини, Президентом України (Офіс Президента України) та його представником в нашому краї Сергієм Гайдаєм (Сергей Гайдай), була публічно озвучена та оприлюднена в медіа регіону обіцянка виділити у наступному році один мільярд гривень на розвиток інфраструктури в Луганській області, а саме – безпосередньо на регіон Золотого.

Вочевидь, що реалізація такого рішення є практичним втіленням миробудівничих ініціатив української влади, реальним свідчення прагнення нашої країни до відновлення Луганщини і дієвим здобутком задля покращення інвестиційного клімату, стратегічним кроком до возз’єднання українців та земель в соборну країну.

Проте мешканцям багатостраждальної «сірої» зони ООС вільної Луганщини до сих пір невідомо – як відобразиться обіцяне відновлення дорожнього сполучення на покращенні умов проживання, адже якісна «центральна» (державна) дорога може пройти повз Золоте і Гірське, лишень опосередковано і частково вирішуючи проблему ремонту знищених погодою та війною вулиць в цих містах.

Вважаючи, що покращення дороги і вулиць в Золотому і Гірському може стати практичним кроком реалізації запроваджуваних ООН і ЄвроСоюзом принципів Доброго врядування в нашому краї, Форум згуртованості громад звертається до влади України і регіону, всіх людей доброї волі із закликом підтримати ефективне використання обіцяних коштів для відродження міст Золоте і Гірське Луганщини.

Вважаємо, що ініціатива Президента, підтримана Верховною Радою та Урядом України, керівниками ВЦА Луганщини може стати доброю наснагою і прикладом для згуртування громад краю та впровадження доброго врядування в управлінні регіоном, що передбачає:

1. Відновлення дороги КПП «Золоте» – Сєвєродонецьк та вулиць міст Золоте і Гірське – завдяки скоординованим рішенням про виділення на ці об’єкти коштів із державного, обласного, районного і місцевого бюджетів, узгодивши між розпорядниками ресурсів витрати на вироблення проєктно-кошторисної документації та ремонтно-будівельні роботи вибраних об’єктів – дороги і вулиць.
2. Розбудови сучасної придорожньої сервісної інфраструктури і бізнес-обслуговування із прозорою системою розподілу і використання земель та об’єктів.
3. Належного громадського контролю громадських спільнот, в т.ч. – руху «За добре врядування» за використанням коштів (закупівель) на відновлення доріг в Золотому і Гірському, із партнерським залученням громадських інституцій майданчика DoZorro, використання знань і навичок громадського моніторингу закупівель, здобутих завдяки проєкту #КластерProZorro, підтриманого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).
4. Здійснення реальних кроків до доброго врядування в діяльності ВЦА міста Золоте і села Катеринівка та Гірської міської ради завдяки створенню сайтів громад (органів влади) цих міст Східного Донбасу, впровадження рекомендацій отриманих в рамках проєкту #Кластер ProZorro завдяки Громадському моніторингу врядування (ГМВ), пропозицій підтриманих Робочими групами Домівок доброго врядування у цих містах.
5. Згуртованих дій громадських рухів, спільнот, організацій, ініціатив та активістів міст Золоте і Гірське, інших партнерських ГО міст та сіл Східного Донбасу і України.

Учасники Форуму переконані, що підтримка і практична реалізація цього звернення стане реальним прикладом змін у згуртованості громад Луганщини та народу України, впровадження принципів Доброго врядування задля забезпечення прозорості, результативності, інклюзії та обґрунтованості рішень державної, регіональної та місцевої влад, в т.ч. в бюджетній сфері і процесах закупівель.

За дорученням Форуму згуртованості громад

Модератор Форуму, PhD з економіки, експерт, координатор руху «За добре врядування» Павло Федик
Керівниця проєкту ««Просвітницький кластер громади та влади міст Гірське та Золоте – на шляху до прозорості закупівель та доброго врядування», координатор руху «Спільно безпеці Луганщини. #CбЛ» Ірина Сельницька
14 грудня 2019 р. м. Золоте Луганської області
_____________________________

Форум згуртованості громад відбувся в рамках заходів проєкту «Просвітницький кластер громади та влади міст Гірське та Золоте – на шляху до прозорості закупівель та доброго врядування. #КластерProZorro», який реалізувався ГО «Фонд громад «Знання і справедливість» руху СбЛ, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році