Чи покарання – єдиний шлях до досягнення справедливості?

Метод «відновного правосуддя» дозволяє дати неповнолітнім підозрюваним можливість усвідомити скоєне та за можливості і бажання відновити завдану шкоду. Відновне правосуддя порушує важливе питання ...

Додано:
[email protected]

FB-post_1000x660px
Чи покарання – єдиний шлях до досягнення справедливості?

Метод «відновного правосуддя» дозволяє дати неповнолітнім підозрюваним можливість усвідомити скоєне та за можливості і бажання відновити завдану шкоду. Відновне правосуддя порушує важливе питання справедливості і відповідальності.

Дискусійним досі є питання, про те, що така процедура дає відчуття безкарності в майбутньому, проте країни, в яких застосовувались практики відновного правосуддя, констатують факт значного зниження рецидивів і покращення показників реституції.

Одне із завдань проєкту – саме запобігання вчиненню кримінальних правопорушень неповнолітніми.

1

З метою формування навичок усвідомлення та контролю власного емоційного світу підлітками 1-го жовтня в Бердянському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги психологами Запорізької обласної громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» було проведено тренінг.  На тренінгу також працювали над формуванням навичок саморегуляції, формували здатність до емпатії та рефлексії, розширили інструменти взаємодії та ненасильницької моделі поведінки. Крім того, сприяли розвитку комунікативних навичок підлітків у соціальному оточенні, усвідомленню цінності власного життя та здоров’я.

Групова робота у межах тренінгу проводилась у різних формах: інформаційне повідомлення та презентації ведучих, робота в групах та парах, індивідуальні та домашні завдання, рольові ігри, бесіди та обговорення, пошук творчих ідей.

 

Захід відбувся в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС),Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку