Чотири проекти положень з розвитку демократії участі у Радсадівській ТГ

Положення про місцеву ініціативу, е-петицію – громадські слухання та загальні збори громадян - саме розробку такого пакету НПА  розпочала 15 лютого робоча група сільського голови за рекомендаціями ...

Додано:
frgn

pexels-pixabay-260973
Чотири проекти положень з розвитку демократії участі у Радсадівській ТГ

Положення про місцеву ініціативу, е-петицію – громадські слухання та загальні збори громадян – саме розробку такого пакету НПА  розпочала 15 лютого робоча група сільського голови за рекомендаціями громадської експертизи стану забезпечення форм місцевої демократії, який провели експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Представники 3-х місцевих громадських організацій, посадовці та місцеві депутати стали учасниками першого засідання дорадчого органу, який створено лютневим розпорядженням   сільського голови.

Відкриваючи засідання, заступник сільського голови Андрій Озерянов  підкреслив важливість для розвитку громади прийняття радою  механізмів демократичного урядування та самоорганізації у ТГ саме за активної участі громадських активістів та виразив сподівання на активну участь у роботі над проєктами НПА представників громадськості.

Експертка ФРММ та методистка коаліції «Громадська Префектура» Тетяна Золотухіна:

«Ми пропонуємо пакет інструменти участі жителів у місцевому самоврядуванні.

Дієвість місцевої ініціативи доведено ОСН у м Вознесенську при  прийнятті рішень щодо вирішення питання благоустрою, якості води, пасажирських перевезень між центром та периферійними мікрорайонами, жителі яких використали цей механізм.

Дієвість громадських слухань доведено у м Миколаєві при прийнятті бюджетних рішень. Зокрема, за рекомендаціям слухань 2019 року модернізована система фінансового менеджменту, що орієнтована на результат. А пропозиції бюджетних слухань 2021 враховані у рішенні міськради про бюджет 2022.

Запрошуємо активістів, депутатів до співпраці!»

З питань участі звертайтеся на E-mail:[email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи  відбувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 2.07.2021р між  ФРММ та Радсадівською сільською радою.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії