Чернігівці і переселенці отримали грантову допомогу для розвитку самозайнятості та мікропідприємництва

Впродовж липня-серпня 2017 року в Чернігові відбулися захисти бізнес-планів учасників проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в ...

Додано:
Viktor Tarasov

Zahyst.business.plan_IDP-IOM
Чернігівці і переселенці отримали грантову допомогу для розвитку самозайнятості та мікропідприємництва

Впродовж липня-серпня 2017 року в Чернігові відбулися захисти бізнес-планів учасників проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Після проходження серії тренінгів по самозайнятості та веденню мікропідприємництва, внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, а також представники місцевих громад мали можливість презентувати свої ідеї з реалізації та розвитку власної справи.

Так, серед ідей були пошиття/виробництво та ремонт одягу та взуття, виробництво товарів із шкіри та хутра, надання розважальних послуг, надання косметичних та послуг краси, діяльність центрів розвитку для дітей, виробництво прикрас, хендмейд, ведення сільського господарства, бджільництво та багато іншого.

Майже півсотні бізнес-планів були підтримані експертною комісією, до якої увійшли представники Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Чернігівській області Надія Едієва та голова Чернігівської профспілки підприємців «ЄДНІСТЬ» Світлана Жимолостнова.

В результаті кожний успішний бізнес-план отримав грантову допомогу на суму до 19800 грн. (напрямок «Самозайнятість») або на суму до 65000 грн. (напрямок «Мікропідприємництво») на закупівлю обладнання, професійної техніки та меблів, що необхідно для започаткування або розширення власної справи.

«Головною метою проекту є сприяння в інтеграції та соціальній адаптації осіб, які переселилися на Чернігівщину після анексії Криму та початку військових дій на Сході України, та інших вразливих представників місцевої громади» – наголошує Катерина Данькова, керівник програм  Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

На Чернігівщині проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів