«Боротьба під ковдрою» або прийняття бюджету міста по-миколаївськи

Нажаль органи місцевого самоврядування Миколаєва зробили крок назад на шляху до прозорого, ефективного, демократичного бюджетного процесу. Проект міського бюджету, 2019 не було оприлюднено навіть 19 ...

Додано:
frgn

budjet2-1
«Боротьба під ковдрою» або прийняття бюджету міста по-миколаївськи

Нажаль органи місцевого самоврядування Миколаєва зробили крок назад на шляху до прозорого, ефективного, демократичного бюджетного процесу. Проект міського бюджету, 2019 не було оприлюднено навіть 19 грудня після його винесення міськвиконкомом для розгляду депутатами. За три дні “боротьби під ковдрою” депутати майже у північ проголосували “ЗА” щось невідоме громаді міста. 20 днів проект рішення міської ради з повним текстом проекту бюджету не був розміщено на офіційному сайті міськради.  Не відбулось обговорення проекту бюджету на постійних депутатських комісіях , громадських дорадчих органах, робочої групи миколаївського міського голови з питань вдемократичності та ефективності бюджетного процесу, перших загальноміських бюджетних слуханнях та інших громадских платформах.

СПОДІВАЄМОСЬ ВИПРАВИТИ СИТУАЦІЮ. Саме для цього ми запрошуємо до участі у підготовки і проведенні перших загальноиіських слухань з питань прjзорості та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві 2017-19 рік. Слухання відбудуться 26 січня 2019 року у сесійнsq залі міської ради з 11-00.

Михайло Золотухін, 
Координатор оргкомітету слуханій та заступник голови Експертно-громадської ради втконавчого коміткту Миколаївської міської ради.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Люди — #нестатистика!

В Хмельницькому презентували книгу «Коли не стукають у двері» та обговорили важливість документування історій війни

У Кропивницькому відбувся тренінг про жіноче лідерство і демократичну участь

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги