Бізнес-акселератор для зміцнення економіки України: прийом заявок відкрито

Українські громадські організації Impact Force та SILab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, а також інших численних ...

Додано:
SILab

Impact Business/Imapct Force/SILab Ukraine
Бізнес-акселератор для зміцнення економіки України: прийом заявок відкрито

Українські громадські організації Impact Force та SILab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, а також інших численних українських та міжнародних партнерів запускає бізнес-акселератор Impact Business для українських підприємців, які прагнуть долучитися до відновлення найбільш постраждалих від конфлікту галузей економіки України.

Мета проєкту – створити потужну екосистему, яка заохочуватиме більше підприємств реінвестувати прибутки в створення позитивних соціальних змін, а також сприяти розвитку економіки в післявоєнній Україні з оціночним збільшенням ВВП країни на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

Impact Business, презентована під час дискусії «Рух соціальних інновацій як ключ до справедливого, сталого та рівноправного відновлення України» в Давосі на Всесвітньому економічному форумі 17 січня.

Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі, охороні здоров’я, кібербезпеці та інших галузях.

Учасники отримають: 

  1. доступ до живих лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на включення соціального впливу у свою стратегію, 
  2. консультативну підтримку від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів,
  3. доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.   

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку до 20 000 євро на команду.

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту “Collaborate for Impact”, який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Дедлайн подачі заявки: 17 лютого, подавате заявку тут.

«Повномасштабна російська агресія змінила наше бачення щодо ролі бізнесу у суспільстві. Вже є зрозумілим той факт, що бізнес не може працювати за старими правилами: продаю товар — отримаю прибуток. Україна потребує відновлення, а отже бізнес має стати відповідальним і не лише генерувати прибуток, але й привносити якісні зміни. Соціальний вплив має бути одним з ключових показників розвитку кожного бізнесу. Відновлення України у різних галузях потребуватиме швидких інноваційних рішень з великим соціальним впливом. Саме тому важливою складовою акселераційної програми буде фокус на соціальний вплив, технології його формування та вимірювання» — Альона Калібаба, співзасновник SILab Ukraine та СЕО Українського соціального венчурного фонду / Ukrainian Social Venture Fund

Потенціал українського сектору соціального підприємництва є дуже значним, адже волонтерство та соціальне підприємництво в українців у крові. Україна — це своєрідний вулик, у якому надзвичайна самоорганізація людей дивує світ, а горизонтальні зв’язки дають можливість швидко та ефективно вирішувати складні завдання безпрецедентних масштабів. Це було очевидно як під час Майдану, так і після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

«Ми прагнемо виховувати лідерів змін та будувати екосистему, яка прагне кращого майбутнього для України. Запускаючи Impact Business, ми хочемо підтримати нову генерацію підприємців в Україні, сприяти розвитку соціального підприємництва та допомогти соціальним інноваторам зорієнтуватися у викликах і зробити свій вплив гучнішим та помітнішим», — Ніна Левчук, співзасновниця ГО Impact Force.

Програма бізнес-акселератора Impact Business Accelerator, ініційована громадською організацією Impact Force, відбувається за підтримки SILab Ukraine, Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за підтримки Фонду соціального підприємництва Schwab Foundation for Social Entrepreneurship, Глобального альянсу соціального підприємництва WEF, науковців та випускників Кембриджського університету, у партнерстві з MovingWorlds.org (за підтримки SAP, Unilever, EY та інших), Netguru, Tech To The Rescue, Phineo та LCF Law Group, провідними українськими громадськими організаціями.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей

Стартувала Школа InConnect CAMP для підприємців та провайдерів профтехосвіти

Безплатний онлайн-курс «Мова меморіалів»

У Львові пройшов всеукраїнський турнір з фінансової грамотності