БФ «Надія по всьому світові» отримав фінансову допомогу на Ярмарку соціальних результатів OutcomesX

БФ «Надія по всьому світові» став однією з 63 українських неурядових організацій, які отримали фінансову допомогу на Ярмарку соціальних результатів OutcomesX. У спвіпраці з OutcomesX UBS Optimus ...

Додано:
hopewwukraine

pexels-fauxels-3184436
БФ «Надія по всьому світові» отримав фінансову допомогу на Ярмарку соціальних результатів OutcomesX

БФ «Надія по всьому світові» став однією з 63 українських неурядових організацій, які отримали фінансову допомогу на Ярмарку соціальних результатів OutcomesX. У спвіпраці з OutcomesX UBS Optimus Foundation надасть фінансування у розмірі 2 мільйонів доларів українським громадським організаціям, які допомагають дітям, – реалізують проєкти в сфері освіти та психологічної допомоги.

До кінця 2023 року за підтримки OutcomesX «Надія по всьому світові» проведе психологічні групи «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для близько 1500 дітей, які постраждали від війни проти України. Очікується, що учасники та учасниці занять покращать свій психологічний стан та навчаться технік психологічної самодопомоги.OutcomesX+logo

OutcomesX – перший у світі Ярмарок соціальних результатів, створений після досліджень, які засвідчили, що складні бюрократичні процедури заважають скористатися фінансуванням зокрема українським неурядовим організаціям, які працюють з людьми, що потребують допомоги. Його місія полягає у трансформуванні соціальних результатів в актив, який можуть придбавати інвестори, корпорації та філантропи у перевірених некомерційних та соціальних організацій.

Детальніше про діяльність OutcomesX та співпрацю з українськими організаціями можна прочитати у офіційному прес-релізі.

 

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – це дієвий інструмент психологічної самодопомоги для людей з тр

авматичними наслідками в зв’язку з воєнними діями, стихійними лихами та іншими катаклізмами. Вона чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Він спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, і членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».

Контактна особа для ЗМІ: Оксана Олійник, [email protected]


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»