Безоплатна правова допомога для жителів гірських населених пунктів Прикарпаття

27 грудня 2017 року в прес-центрі «Вектор» Станіславська правозахисна група» провела  прес-конференцію: "Безоплатна правова допомога для жителів гірських населених пунктів Прикарпаття», на якій було ...

IMG-6103
Безоплатна правова допомога для жителів гірських населених пунктів Прикарпаття

27 грудня 2017 року в прес-центрі «Вектор» Станіславська правозахисна група» провела  прес-конференцію: “Безоплатна правова допомога для жителів гірських населених пунктів Прикарпаття», на якій було презентовано успішні кейси  захисту прав та інтересів людей.

Станіславська правозахисна група є членом Мережі Правового розвитку, яка об’єднає 25 організацій, що надають безоплатну правову допомогу в різних регіонах України.

Протягом 2017 року  Станіславською правозахисною групою здійснено більше 500 випадків надання безоплатної правової допомоги, які включають також близько 100 випадків  вторинної правової допомоги, 40 успішних історій.

Переважно надана правова допомога  стосувалась захисту прав споживачів фінансових та банківських послуг, відновлення доступу до правосуддя, захисту людей від сваволі місцевих чиновників, захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

На прес-конференції було висвітлено успішні практики захисту прав та інтересів переважно людей поважного віку, права яких порушувались органами влади, органами місцевого самоврядування.

Зокрема, було озвучено успішні результати судової справи, яка набула широкого розголосу, що стосувалась 70-річної п. Євдокії, яку комунальники оштрафували за троянди, які вона висадила під вікном багатоповерхівки. Присутня на прес-конференції п. Євдокія розповіла журналістам про свою пригоду з комунальними службами, яка для неї закінчилась позитивно.

Також було презентовано результати справ, завдяки яким було неодноразово відновлено доступ до правосуддя 75-річному Маруняку Богдану Федоровичу.

Богдан Федорович також розповів журналістам про свої поневіряння в судах,  правоохоронних органах, а також про те, що завдяки Станіславській правозахисній групі вивів на чисту воду секретаря Середньоугринівської сільської ради Калуського району, яка постійно його ображала.

Поряд із зазначеними справами було презентовано ряд інших успішних історій захисту прав жителів Прикарпаття, найцікавішими з яких були захист людей від шахрайських схем лізингових компаній.

Захід проводився в рамках проекту  «Посилення правових можливостей громад гірських населених пунктів Прикарпаття»», який реалізується Станіславською правозахисною групою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Прес-служба Станіславської правозахисної групи


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку