Бережанська спільнота, шлях до успіху

Продовжуємо висвітлювати тему “бережанської спільноти” утвореної місцевими та релокованими активістами і громадськими організаціями. Нагадуємо що зараз учасники спільноти працюють по «Методиці ...

Додано:
Mariia

Дизайн без назви
Бережанська спільнота, шлях до успіху

Продовжуємо висвітлювати тему “бережанської спільноти” утвореної місцевими та релокованими активістами і громадськими організаціями. Нагадуємо що зараз учасники спільноти працюють по «Методиці розвитку спільнот», яка була розроблена Іваном Омеляном (більше про методику та усіх активістів спільноти ви можете дізнатись якщо перейдете за посиланням)

Які ж стратегічні цілі ставить перед собою спільнота. Їх умовно можна розділити на два напрямки:

Перший – робота над покращенням благоустрою в громаді та сприяння культурному розвитку;

Другий – це діяльність спрямована на покращення умов життя ВПО: тут йдеться і про організацію дозвілля дітей з метою зменшення психотравматичного впливу війни; і забезпечення нагальних потреб людей; також навчання, підвищення кваліфікації робочих професій для ВПО та місцевих.

Бережанська спільнота вже у жовтні почала працювати над розробкою стратегічного плану діяльності, визначенням цінностей, цілей і завдань, які об’єднують людей. Вже зараз учасники спільноти можуть озвучити на базі яких принципів вони діють; також прописані правила діяльності спільноти, у яких зазначено, що раз в тиждень у встановлений спільнотою час відбуваються зустрічі; і узгоджені правила безпеки та прийняття спільних рішень.

Що ж, бажаємо успішної реалізації всіх проєктів і бути прикладом для інших. 

Автор: Наталка Хамуляк

“Матеріал підготовлено у рамках проєкту Київський Діалог: Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив, орієнтованих на реформи, за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.”

 


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії