Активісти з ОТГ Рівненщини вчилися писати проекти

Стихійні сміттєзвалища, безпека дітей у школі та відсутність належної інфраструктури для відпочинку молоді – на такі теми пробували писати проекти учасники тренінгу «Підвищення організаційної ...

Додано:
cvurivne

Активісти з ОТГ Рівненщини вчилися писати проекти

Стихійні сміттєзвалища, безпека дітей у школі та відсутність належної інфраструктури для відпочинку молоді – на такі теми пробували писати проекти учасники тренінгу «Підвищення організаційної спроможності лідерів місцевих громад у реалізації проектів».

Для активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій об’єднаних територіальних громад Рівненської області його організували в Рівному представники РОГО «Комітет виборців України».

Тренер В’ячеслав Долід розповів про основні методологічні вимоги та правила підготовки проектів: від визначення проблеми до написання конкретної мети, завдань і заходів для досягнення цілей.

Кожен пункт універсальної проектної заявки учасники тренінгу самостійно пропрацьовували в групах. Перед цим вони самі визначили реальні проблеми своїх громад, на яких хотіли б попрактикуватися.

Завітала на захід і консультант з бюджетних питань проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ Людмила Кушнер. Вона розповіла про особливості роботи з коштами, отриманими від міжнародних донорів та центральних і місцевих органів влади.

Тренінг проводився в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Більше фото із заходу тут


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Яскраві вироби – темні наміри: 45% молоді вживає тютюнові та нікотинові вироби. Як діяти державі?

Фонд "Об'єднання" підтримав РГГБВ у 6 громадах Херсонщини на загальну суму 213 530 грн

Залучення громадян — основа якісного та демократичного врядування

«Партнерство заради розвитку»: як громади виграють від співпраці з громадськими організаціями

Громадський контроль як інструмент якісної відбудови: кейс села Малий Вистороп

Що не так з державним механізмом підтримки цивільних полонених та як це вплине на репарації від РФ в майбутньому