Активісти Волині навчались основам проєктного менеджменту

Ефективна громадська діяльність вимагає знань та навиків з різних профільних тематик. Одна із них – проєктний менеджмент. Саме його основ вчилися активісти громад області, які зголосилися до участі в ...

титулка_проєктний менеджмент
Активісти Волині навчались основам проєктного менеджменту

Ефективна громадська діяльність вимагає знань та навиків з різних профільних тематик. Одна із них – проєктний менеджмент. Саме його основ вчилися активісти громад області, які зголосилися до участі в дводенному навчанні організованому Волинським Інститутом Права у жовтні в Луцьку.

Як написати проєкт, що буде цікавий донору? Де шукати ресурси для реалізації задуманого? Які найчастіші помилки допускають громадські організації при написанні аплікаційної форми? Як зробити ідею інноваційною? В чому особливість кожного розділу проєктної заявки?

Про все це учасники навчання дізналися завдяки авторитетному і фаховому тренеру, засновнику Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслану Крапличу. Крім теоретичного матеріалу, він дав можливість присутнім закріпити подану інформацію завдяки практичним завданням.

Руслан Краплич_проєктний тренінг

Звісно два дні мало, щоб досконало оволодіти навиками проєктного менеджменту. Водночас, завдяки високому професійному рівню тренера та активному включенню учасників, вдалося приділити увагу багато важливим моментам.

«Мені доводилося бачити та оцінювати різні проєкти, але часто їх автори допускають однотипні помилки. Як зробити так, щоб їх не було і що обов’язково потрібно враховувати при написанні та реалізації проєкту? Саме про це ми й говорили протягом двох днів навчання», – розповідає Руслан Краплич.

проєктний тренінг_2

 

проєктний тренінг 1

Оскільки проєкт Волинського Інституту Права, в рамках якого відбувся тренінг, реалізовується у Люблинецькій та Голобській громадах, то першочергово були запрошені активісти саме з цих ТГ. Але для більшого ефекту, організатори навчання дали можливість долучитися до нього зацікавленим з інших громад.

«Був дуже цікавий і корисний захід. Серед присутніх були ті, хто вже має досвід проектного менеджменту, і такі, для яких це була нова інформація. Водночас всі в захваті від навчання. Професійний тренер, важлива тема, хороша організація», – ділиться своїми враженнями Світлана Заїка з Люблинця.

Заїка_проєктний тренінг

Захід відбувся в рамках реалізації Волинським Інститутом Права проєкту «Супровід розвитку територіальних громад в умовах викликів спричинених війною», що підтримується програмою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Пріоритети та ранжування місцевих стратегій і планів відновлення Миколаївщини

111 нових вакансій на Громадському Просторі

«Наша позиція — чітка відповідь на запити громад»: результати, досягнення та виклики червоноградської ГО «МІЦь»

ZDOROVI на eHealth Summit 2024: цифровізація медицини в Україні триває попри виклики

Навчально-ігровий комплекс для дітей Солотвинської громади: простір розвитку та підтримки

Програма USAID DOBRE допомогла перетворити шкільне укриття на цікаву локацію