8 травня – Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Саме в цей день народився засновник Міжнародного руху Анрі Дюнан.Міжнародний рух діє в ім’я гуманності ...

Додано:
urcs

Smile-Facebook-cover-movement-logo-10
8 травня – Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Саме в цей день народився засновник Міжнародного руху Анрі Дюнан.

Міжнародний рух діє в ім’я гуманності уже понад 150 років і складається з

  • Міжнародного Комітету Червоного Хреста,
  • Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та
  • 191 національного товариства, серед яких і Товариство Червоного Хреста України.

Співробітники та 14 млн волонтерів Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в усьому світі формують потужну гуманітарну мережу. Щороку вони допомагають понад 160 млн людей, даруючи їм усмішки кожного дня.  

Відомо, що Товариство Червоного Хреста України нещодавно відзначило свій 100-тий ювілей від дня заснування і стало в нашій країні надійною опорою держави у гуманітарній сфері та такою організацією, куди люди завжди можуть звернутися за підтримкою.

Протягом 2014-2017 років Товариство надало допомогу 1,2 млн внутрішньо переміщеним особам на загальну суму біля 605 млн грн., лікарням та госпіталям – на 86 млн грн.

Сьогодні діяльність Товариства Червоного Хреста України стала невід’ємною складовою профілактичних, рятувальних і медико-соціальних заходів. Людей об’єднують у його лавах найкращі риси та устремління – доброта, співчуття, милосердя. Саме завдяки натхненній і самовідданій праці волонтерів і співробітників Червоного Хреста значною мірою утверджуються високі благородні ідеї та найцінніші людські якості. Усе це реалізується в найширшому діапазоні дій – від піклування про немічних, хворих і самотніх до участі у ліквідації наслідків стихійних лих, аварій, катастроф.

Безумовно, навчання людей навичкам надання першої допомоги, психосоціальна підтримка, допомога при надзвичайних ситуаціях, поширення знань про міжнародне гуманітарне право та інші види діяльності можливі лише завдяки нашим волонтерам та їхній безмежній відданості. Як і волонтери Міжнародного руху в усьому світі, вони керуються 7 Основоположними принципами. Це Гуманність, Неупередженість, Нейтральність, Незалежність, Добровільність, Єдиність і Універсальність.

Наразі, в умовах гуманітарної кризи в нашій країні, Товариство Червоного Хреста України відчуває надійну підтримку партнерів по Міжнародному руху. Завдяки їй Товариство йде шляхом побудови безпечнішого та сильнішого суспільства, надаючи допомогу тим людям, які її потребують найбільше. З результатами діяльності Товариства у 2017 році можна ознайомитися за посиланням http://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2018/04/report_2017.pdf


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Tolocar презентував інноваційні рішення на "Майстернях міст"

Чи може соціальне підприємництво відіграти роль у зміцненні сільських регіонів України?

Адвокаційна поїздка українських мерів у США для підтримки зеленої енергетики України

Молодь з 30 громад здобули навички адвокатування у межах проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Відкрито конкурси підпрограми МЕДІА “Креативна Європа” 2025

Як робота із експертним громадським сектором допомагає територіальним громадам ставати енергетично незалежними?