71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим

71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим. Кожен п’ятий поліцейський – що насильство можна застосовувати в крайніх випадках. 1,9% вважає, що без цього робота поліції неможлива. ...

50512836362_3bba1ee3b8_c
71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим

71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим. Кожен п’ятий поліцейський – що насильство можна застосовувати в крайніх випадках. 1,9% вважає, що без цього робота поліції неможлива. Такими є результати соціологічного дослідження щодо незаконного застосування сили позіцією, проведеного Харківським інститутом соціологічних досліджень. «Опитування проводилося в п’яти регіонах України – Київській, Харківській, Львівській, Вінницькій та Одеській областях. Опитано 3 тисячі пересічних громадян і 2120 співробітників поліції методом анкетування», розповів Денис Кобзін, директор Харківського інституту соціальних досліджень.

51,8% громадян вважають побиття, катування та залякування розповсюдженими. 11,4% – дуже розповсюдженими. Лише 22,7% опитаних вважають ці методи нерозповсюдженими у поліції. Натомість серед працівників поліції 52,7% опитаних відповіли, що насильства в поліції взагалі немає. 

В ході дослідження громадяни та поліцейські надали оціночну характеристику кількості жертв незаконного насильства в поліції. 2% опитаних зазначили, що протягом останнього року стали жертвами побиття з боку поліції. 7,1% заявили, що за останній рік їхні близькі стикалися з незаконним насильством з боку поліцейських.

Представлений моніторинг є восьмим і проводиться з 2004 року. Детальніше ознайомитися з результатами дослідження можна за посиланням.

 

Джерело: УКМЦ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку