71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим

71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим. Кожен п’ятий поліцейський – що насильство можна застосовувати в крайніх випадках. 1,9% вважає, що без цього робота поліції неможлива. ...

50512836362_3bba1ee3b8_c
71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим

71,4% поліцейських вважають незаконне насильство неприпустимим. Кожен п’ятий поліцейський – що насильство можна застосовувати в крайніх випадках. 1,9% вважає, що без цього робота поліції неможлива. Такими є результати соціологічного дослідження щодо незаконного застосування сили позіцією, проведеного Харківським інститутом соціологічних досліджень. «Опитування проводилося в п’яти регіонах України – Київській, Харківській, Львівській, Вінницькій та Одеській областях. Опитано 3 тисячі пересічних громадян і 2120 співробітників поліції методом анкетування», розповів Денис Кобзін, директор Харківського інституту соціальних досліджень.

51,8% громадян вважають побиття, катування та залякування розповсюдженими. 11,4% – дуже розповсюдженими. Лише 22,7% опитаних вважають ці методи нерозповсюдженими у поліції. Натомість серед працівників поліції 52,7% опитаних відповіли, що насильства в поліції взагалі немає. 

В ході дослідження громадяни та поліцейські надали оціночну характеристику кількості жертв незаконного насильства в поліції. 2% опитаних зазначили, що протягом останнього року стали жертвами побиття з боку поліції. 7,1% заявили, що за останній рік їхні близькі стикалися з незаконним насильством з боку поліцейських.

Представлений моніторинг є восьмим і проводиться з 2004 року. Детальніше ознайомитися з результатами дослідження можна за посиланням.

 

Джерело: УКМЦ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Чому Україна пасе задніх у протидії тютюновому лобізму?

Фільм «Віч-на-віч» у грудні на DOCUSPACE: зустріч, що переверне їхні життя

«Креативна Європа» в Україні запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Мешканці окупованих територій отримують в нас українські паспорти без прописки, а потім за це їх штрафують - юристи

Розбіжності в трактуванні історичних подій стають підґрунтям для ефективнішої публічної дипломатії України

CSR Ukraine та USAID Проєкт енергетичної безпеки розробили навчальні матеріали для залучення дівчат в енергетику