10 важливих фактів про СМС-благодійність

20 квітня 2016 р. Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики одностайно проголосував за законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих ...

SMS
10 важливих фактів про СМС-благодійність

20 квітня 2016 р. Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики одностайно проголосував за законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень), реєстр № 3467 і рекомендував ухвалити його за основу і в цілому.

Законопроект покликаний запровадити в Україні і звільнити від податків інструмент благодійності, який успішно діє в усьому світі: рятує життя, допомагає жертвам збройних конфліктів і стихійних лих.

10 важливих фактів про СМС-благодійність

1. СМС-благодійність успішно працює в усьому світі.

2. В українському законодавстві немає поняття благодійних СМС, вони оподатковуються на рівні комерційної послуги (27,5% вираховується як ПДВ і до Пенсійного фонду).

3. Благодійні текстові і голосові повідомлення – доступний для кожного спосіб зробити пожертву. Для цього не потрібно йти до банку або розбиратися в інтернет-платежах.

4. СМС-благодійність – цебезпечно. Готівковий збір пожертв і збір на персональні картки несе ризики шахрайства, надання допомоги через мобільний стає надійною альтернативою.

5. Благодійні СМС дозволяють швидко збирати великі суми у кризових ситуаціях.

6. Ідея запровадити СМС-благодійність в Україні належить благодійним організаціям, які представляє Український форум благодійників.

7. Законопроекти про благодійні СМС і звільнення їх від податків розроблені Українським форумом благодійників за консультаційної підтримки мобільних операторів, незалежних юристів, органів державної влади.

8. СМС-благодійність аполітична: законопроекти підтримують 5 фракцій.

9. Мобільні оператори не отримують прибутку від адміністрування благодійних СМС.

10. Мобільні оператори зацікавлені мати справу з перевіреними благодійними організаціями, які прозоро звітують.

Джерело: УФБ.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2024» продовжено до 11 травня 2025 року

Житло для переселенців: виклики інтеграції внутрішньо переміщених осіб та перспективи нового законодавства

Розірване коло підтримки: як Україна формує систему допомоги ветеранам в умовах війни

Психологічна підтримка ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи порятунку

Система підтримки ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи вирішення

Презентували книгу «Коли не стукають у двері: 25 історій про російську окупацію» в гуртожитку для ВПО: розмови про досвід окупації та переселення, підтримки контактів з рідними